JavaScript features are disabled by your browser.
Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Czym jest odczynnik Marquis i dlaczego dobrze mieć go pod ręką? Jest to środek służący do precyzyjnego wykrywania substancji takich, jak MDMA, MDA, 2C-B oraz licznych opioidów. Można korzystać z niego także w celu zbadania obecność benzofuranów, katynonów, kokainy, tryptamin, fenetylamin oraz innych niebezpiecznych substancji.

Przygotowany przez nas Marquis reagent test kit ma na celu dać każdemu możliwość zbadania posiadanej substancji, aby można było sprawdzić jej czystość i wykryć niepożądane dodatki. To bardzo istotne, ponieważ domieszki mogą sprawiać, że będzie miała ona bardzo nieprzewidywalne działanie, mogące prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem. 

Marquis test – w jaki sposób działa?

Testy Marquis działają poprzez połączenie próbki substancji z odczynnikiem mającym formę kryształków. Gdy odczynnik połączy się z próbką, dochodzi do reakcji chemicznej. Jeśli w substancji znajdują się wykrywane przez Marquis środki, wówczas odczynnik powinien zmienić kolor. Otrzymana barwa pokazuje, jaka substancja została wykryta.

Ponieważ substancje mogą być różne (mamy udokumentowane wyniki testów dla ponad 800 środków psychoaktywnych), zaś liczba kolorów jest ograniczona, Marquis reagent test kit ma instrukcję wyjaśniającą znaczenie każdego z nich, czyli potencjalne dodatki. Możesz także skorzystać z aplikacji do tego celu. Pamiętaj jednak o tym, że testy Marquis umożliwią jedynie wykrycie obecności dodatków bez wskazania ich liczby czy stężenia!

Co zawierają testy Marquis?

Gdy kupujesz Marquis test w naszym sklepie, otrzymujesz cały zestaw akcesoriów, w skład którego wchodzą: 10 ml odczynnika (jest to ilość pozwalająca na przeprowadzenie nawet do 100 testów), porcelanową płytkę do prowadzenia testu, mikroszpatułkę, a także instrukcję z aplikacją wszystkich testów oraz 800+ substancji. Odczynnik znajduje się w butelce wykonanej z wysokiej jakości bursztynowego szkła, które chroni go skutecznie przed wilgocią i powietrzem oraz promieniami słonecznymi. 

Pamiętaj, aby przed użyciem zawsze sprawdzić datę przydatności do użycia odczynnika – jeśli termin został przekroczony, nie należy go stosować bez sprawdzenia z już potwierdzoną próbką!

Jak przeprowadzić test Marquis?

Gdy masz już ez test Marquis, w jaki sposób możesz skorzystać z jego możliwości, aby przebadać posiadaną substancję? To proste. Połóż na równej, czystej powierzchni płytkę – jeśli jej nie masz lub uległa ona uszkodzeniu, możesz zastąpić ją inną szklaną lub ceramiczną powierzchnią. Następnie przygotuj próbkę. Jeśli badana substancja ma formę stałą, należy ją rozkruszyć, a w przypadku żelka lub blottera należy odciąć róg. Można także przebadać płyn – w tym celu należy użyć jego pojedynczej kropli.

Teraz weź buteleczkę zawierającą MDMA Marquis test. Wstrząśnij nią, a następnie posyp kryształkami próbkę, unikając dotknięcia nią przez butelkę. Użyj takiej ilości odczynnika, aby przykryć próbkę. Następnie odczekaj trzy minuty, sprawdź barwę i odczytaj wynik Marquis MDMA test z aplikacji lub instrukcji.

Jeśli myślisz, że Marquis test results jest fałszywy, zawsze możesz go powtórzyć, używając do tego świeżej próbki po oczyszczeniu powierzchni testowej.

Test Marquis – o czym musisz pamiętać?

Gdy wykonujesz Marquis test, musisz mieć na uwadze, że odczynniki są silnymi środkami chemicznymi, dlatego należy zachować zasady bezpieczeństwa. Po pierwsze – w czasie testu korzystaj z rękawic ochronnych i okularów.  Po drugie – przeprowadzaj go wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Po trzecie – unikaj kontaktu odczynnika ze ustami, oczyma oraz ciałem. Jeśli go dotkniesz, natychmiast przemyj miejsce kontaktu bieżącą wodą z mydłem.

Gdy przechowujesz ez test Marquis w domu, powinien znajdować się poza zasięgiem dzieci i zwierząt, w miejscu, gdzie nie będzie narażony na nasłonecznienie. 

Marquis test – sklep oferuje nie tylko to!

Jak już wspomniano, Marquis MDMA test pozwala tylko na wykrycie obecności domieszki bez określania jej ilości. Jednak i to jest możliwe – w takiej sytuacji potrzebny będzie jednak inny test, a mianowicie Pełny PRO Test na Czystość. Połączenie go z odczynnikiem Marquis pozwoli na wskazanie obecności, ilości oraz rodzaju substancji.

W naszym sklepie znajdziesz także inne odczynniki przeznaczone do wykrywania różnych substancji, jak na przykład korzystający z sześciu MDMA (Ekstaza) PRO Test czy narkotest Ehrlich, doskonale nadający się do wykrywania LSD oraz DMT.

Zarówno one, jak i test Marquis sklep nasz przygotował według zaleceń organizacji zajmujących się zdrowiem, a także z wykorzystaniem narzędzi rekomendowanych przez ONZ. Dzięki temu możesz mieć pewność, że rezultaty badania są zgodne ze stanem faktycznym. Marquis test sklep online PRO Test oferuje w bardzo przystępnej cenie – nie jest dużym wydatkiem. Proponujemy go w bardzo przystępnej cenie.

Zakup testu Marquis w naszym sklepie pozwoli Ci uniknąć ryzyka związanego z zażyciem niebezpiecznie „wzbogaconej” substancji. Dzięki nim nie musisz także płacić za jej badanie w profesjonalnym laboratorium. PRO Test Kit pozwoli ochronić zdrowie i zaoszczędzić pieniądze, dlatego zamów Marquis test już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.