JavaScript features are disabled by your browser.
Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Narkotesty na MDMA/MDA – Testy na czystość MDMA/MDA

Jedno i wielorazowe testy na MDMA/MDA. Odczynniki Marquis, Mecke, Simon’s i Robadope są polecane do identyfikacji MDxx. Odczynnik Robadope pomaga wykryć domieszkę PMA, MDA, amfetaminy, benzokainy lub 2C-x w MDMA. Aby odkryć pełen skład i oszacować stężenie MDMA (%) połącz odczynniki z Testem na Czystość MDMA (TLC).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Zarówno stosowanie MDA, jak i MDMA może nieść ze sobą skutki uboczne. Jest to częsty efekt ich używania. Może się objawiać m.in. podwyższoną temperaturą ciała, wymiotami, podniesieniem ciśnienia, szczękościskiem oraz uczuciem potężnej suchości w ustach a nawet utratą przytomności. Jednak jeżeli substancja będzie zanieczyszczona, mogą pojawić się znacznie gorsze efekty, mające inne, dłuższe lub nawet trwałe skutki dla organizmu.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy testy narkotykowe na MDMA-MDA. Dowiedz się, czym są, jak je stosować oraz co możesz dzięki nim uzyskać.

Wszystko, co musisz wiedzieć o testach na MDMA-MDA

Spożywanie MDMA-MDA zawsze wiąże się z ryzykiem. Występujące powszechnie tabletki Ecstasy bardzo często są „dopalane” przez różnego rodzaju substancje syntetyczne. Te dodatki niezwykle często powodują problemy z sercem, układem krwionośnym oraz mają bardzo negatywny wpływ na newralgiczne funkcje organizmu. Ryzykiem są też tabletki z wyjątkowo dużą dawką MDMA lub MDA, czasem przekraczającą 200-300 mg czyli wielokrotność przeciętnej dawki. Testy na MDMA-MDA powstały po to, można było zidentyfikować i/lub potwierdzić czystość substancji.

Narkotest na MDMA-MDA: Co to jest i jak działa?

Jak działa test na MDMA-MDA? To zależy od konkretnego rodzaju. Oferujemy jedno- i wielorazowe testy na MDMA-MDA. Mają one takie odczynniki, jak Marquis, Mecke, Simon’s i Robadope są polecane do identyfikacji MDxx. Ponadto odczynnik Robadope pomaga wykryć domieszkę PMA, MDA, amfetaminy, tauryny lub 2C-B, a odczynnik Zimmermann domieszkę 3-CMC i innych katynonów. Aby odkryć liczbę składników i oszacować ich stężenie (%) połącz odczynniki z Testem na Czystość MDMA (TLC).

Jak wykonać testy narkotykowe na MDMA-MDA?

Testy wykrywające obecność MDMA-MDA odbywają się przy użyciu specjalnych odczynników, które dodaje się się do próbki substancji. W zależności od testu wykonuje się go na płytce, czystej powierzchni ceramicznej lub przy użyciu specjalnej ampułki. We wszystkich przypadkach jest to czynność bardzo prosta, a ponieważ wszystkie testy mają instrukcje opisujące dokładnie kolejne działania, z pewnością dasz sobie radę.

Wykrywanie MDMA-MDA: Jak interpretować wyniki testów?

Narkotesty na MDMA-MDA pokazują swoje wyniki poprzez zmianę koloru odczynnika dodanego do próbki. Skąd masz wiedzieć, co znaczy która barwa? To wyjaśnia dołączona do testu instrukcja. Znajduje się ona także na naszej stronie.

Porównanie różnych testów na MDMA-MDA

Czym się różnią między sobą testy na czystość MDMA-MDA? Przede wszystkim możliwościami, a także ilością możliwych użyć. W zależności od wybranego otrzymuje się również inne narzędzia. Najlepiej posłużyć się kilkoma przykładami.

MDMA (Ekstaza) PRO Test (1 test) – to test na wykrywanieMDMA-MDA jednorazowego zastosowania. Zawiera odczynnik Marquis – najpopularniejszy test do sprawdzenia kryształów, proszków i tabletek. Korzystania się z niego do sprawdzania MDMA, 2C-B, DMT, met/amfetaminy, mefedronu, opioidów i wielu innych substancji.

MDMA (Ekstaza) PRO Test – zestaw zawierający pięć odczynników: Marquis, Mecke, Robadope, Simon’s i Zimmermann. Każda butelka zawiera 5 ml (płyny) lub 10 ml (kryształki), w sumie do 100 testów.

Test na narkotyki MARQUIS – najpopularniejszy z odczynników do sprawdzenia 2C-B, DMT, MDMA, met/amfetaminy, mefedronu, opioidów i innych, umożliwia wykonanie nawet 100 testów.

Test narkotykowy na MDMA-MDA vs. inne metody wykrywania

Narkotest na MDMA-MDA nie jest oczywiście jedynym sposobem na identyfikację substancji oraz sprawdzenie domieszek. Jednak pozostałe metody wiążą się z koniecznością zakupu zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego. Nasze testy mają bardzo przystępne ceny, dlatego nie musisz przepłacać, aby być w stanie skontrolować MDA/MDMA.

Testy na obecność MDMA-MDA: Jakie są dostępne opcje?

W naszym sklepie możesz nabyć dwa rodzaje testów. Pierwszy to odczynniki kolorymetryczne czyli test na obecność MDMA-MDA i innych substancji. Odczynniki zmieniające kolor są w stanie na podstawie próbki zidentyfikować, czy zawiera którąś z tych substancji lub najpopularniejszych zamienników i domieszek. Drugi rodzaj testów to testy wykrywające pełny skład, czyli liczbę i stężenie składników czyli testy TLC. Te umożliwią zbadanie, czy coś zostało dodane do MDMA/MDA nawet jeśli domieszka nie reaguje z żadnym odczynnikiem, jak np. kofeina. Pozwalają nie tylko na wykrycie liczby domieszek, ale również na określenie ich stężenia.

Testy na czystość MDMA-MDA: Dlaczego są tak ważne?

Test narkotykowy na MDMA-MDA to sposób na to, aby wykryć zanieczyszczenia w tabletkach, kryształkach czy proszkach. Jeśli okaże się, że substancja nie jest czysta, wtedy szczególnie warto rozważyć, czy warto ją zażyć, gdyż może wiązać się to  bardzo negatywnymi efektami zdrowotnymi.

Dlatego można powiedzieć, że dzięki naszym testom ocalisz swoje zdrowie!

Narkotesty na MDMA-MDA: Bezpieczeństwo i skuteczność

Czy nasze testy na MDMA-MDA są bezpieczne? Instrukcja ściśle określa, w jaki sposób posługiwać się wszystkimi narzędziami i jeśli będziesz się do niej stosować, korzystanie z testów nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Warto jednak pamiętać o kilku istotnych rzeczach.

Bezpieczeństwo testów narkotykowych na MDMA-MDA

Testy na MDMA-MDA korzystają z odczynników. Są to środki chemiczne, które mogą być żrące lub/i toksyczne. Dlatego należy używać ich wyłącznie w dobrze wietrzonym pomieszczeniu oraz zakładać rękawiczki jednorazowe. Nie wolno dopuścić do kontaktu ze skórą, a jeśli tak się stanie, należy przemyć miejsce kontaktu wodą z mydłem.

Zwróć również uwagę na datę przydatności testów. Jeśli została przekroczona, upewnij się czy testy nadal działają przy pomocy już sprawdzonej próbki lub innej potwierdzonej substancji, np. aspiryny.

Skuteczność narkotestów na MDMA-MDA

Nasze testy są przygotowane zgodnie z wytycznymi ONZ. Dlatego ich rezultatom możesz całkowicie zaufać. Z takich samych korzysta m.in. policja.

Testy wykrywające obecność MDMA-MDA: Praktyczne zastosowania

Kiedy warto sięgnąć po testy na wykrywanie/czystość MDMA-MDA? Jeśli substancja pochodzi z nieznanego lub podejrzanego źródła, czyli w przypadku nielegalnych substancji zawsze. Warto upewnić się, że nie znajdują się w niej żadne szkodliwe domieszki, przez co ich zażycie mogłoby wiązać się z późniejszymi problemami zdrowotnymi.

Jakie są możliwe zastosowania testów na MDMA-MDA?

Co jest jedną z zalet testów MDMA-MDA to fakt, że nie wymagają one żadnych specyficznych warunków i możesz z nich korzystać zarówno we własnym mieszkaniu, jak również podczas wyjazdów, np. w hotelu czy pod namiotem.

Gdziekolwiek nie jesteś, nasze testy pomogą Ci w ochronie zdrowia!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.