Skip to content

Zdjęcia wyników testów

Zgarnij 15% rabatu na kolejne zakupy w PRO Test

Wystarczy, że wyślesz zdjęcie wyników PRO Testów na testy małpa protestkit kropka eu lub Signal/Telegram/WhatsApp +48-731-934-705.

Nadesłane przez badaczy wyniki testów udostępniamy jako dodatek do naszych poradnikówfilmów i aplikacji. Wyniki będą się różnić w zależności od zanieczyszczenia próbki, ilości, oświetlenia, temperatury, ekspozycji na powietrze, przechowywania oraz jakości i degradacji reagentów. Zawsze używaj różnych testów aby zwiększyć precyzję. Pozytywny lub negatywny wynik nie oznacza, że substancja jest bezpieczna. Żadna substancja nie jest w 100% bezpieczna. Badaj substancje przed zażyciem. Sprawdź narkotest. 

Zastrzeżenie: Informacje przedstawione na tej stronie nie mają na celu promocji zażywania narkotyków. Wiele wymienionych substancji jest nielegalne według prawa krajowego i międzynarodowego, posiadanie tych substancji jest karane przez prawo. Nigdy nie zakładaj, że substancja jest bezpieczna. Stężenie, czystość i domieszki bardzo się różnią, nawet jeśli próbki pochodzą z tego samego źródła i/lub wyglądają podobnie. Chemical Safety sp. z o.o. stanowczo odradza używania jakichkolwiek substancji psychoaktywnych – legalnych lub nielegalnych. Zażywanie substancji psychoaktywnych zawsze jest możliwym do uniknięcia ryzykiem dla zdrowia.

15 odczynników

Każdy rodzaj testu

800+ substancji

Nie tylko nielegalne

3400+ wyników

Sprawdzone przez badaczy

app.testdrugs.info lub protestkit.pl/wyniki

Łatwe

Doświadczenie niewymagane

Szybkie

Poznaj prawdę w sekundy

Redukcja szkód

Porady ograniczania ryzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.