Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Fentanyl to syntetyczny opioid, który zaliczany jest do substancji silnie uzależniających. Wykorzystuje się go jako silny lek przeciwbólowy m.in. w anestezjologii, jednak coraz częściej znajdowany jest też w substancjach dostępnych na czarnym rynku. Jego działanie samo w sobie jest znacznie silniejsze od morfiny czy heroiny, zabójcza dawka może być nawet niewidoczna gołym okiem. Zastosowanie fentanylu może prowadzić do niezwykle negatywnych skutków dla zdrowia – ze śmiercią włącznie.

Dlatego proponujemy drug test for fentanyl – proste rozwiązanie, które pozwoli w precyzyjny sposób ocenić obecność tej substancji i uniknąć ryzyka związanych z jej nieświadomym zażyciem.

Fentanyl test strips – co to jest?

Czy właściwie jest fentanyl test strip? To pasek testowy, który musi zostać zanurzony w roztworze substancji. Na pasku znajdują się wrażliwe na fentanyl i jego pochodne przeciwciała, dzięki czemu może wskazywać na ich obecność. Należy jednak zauważyć, że fentanyl drug test strip wskazuje tylko na samą obecność bez podawania ilości domieszki – ale wystarczy to, aby podchodzić do substancji, w której się znajduje, z nieufnością.

Oferowany tu test fentanyl dostarczany jest w hermetycznie zamkniętej, jednorazowej saszetce wypełnionej higroskopijnym żelem krzemionkowym. Masz dzięki temu pewność, że pasek testowy przed dotarciem do Ciebie nie wszedł w reakcję z powietrzem i jest w pełni sprawny. Pamiętaj, aby nie rozdzierać opakowania, jeśli nie zamierzasz wykonywać testu – niech pasek pozostanie odizolowany od otoczenia do momentu wykonania badania.

Fentanyl test kit – jak go używać?

Jak powinien być używany fentanyl test kit? Nie jest to trudne zadanie i nie potrzebujesz do niego żadnego specjalistycznego sprzętu. Możesz wykorzystać go na dwa sposoby. Pierwszy to rozpuszczenie 100 mg próbki substancji w 200 ml wody. Po dokładnym wymieszaniu należy włożyć na piętnaście sekund pasek do roztworu, a następnie odłożyć go na suchą powierzchnię. 

Metoda druga – jeśli masz tabletkę, należy ją skruszyć w całości, wsypać proszek do plastikowej torebki i dodać 10 kropli wody. Całość należy dobrze wymieszać, a następnie zanurzyć w niej fentanyl test strip, uważając, aby nie przekroczyć grubej linii. Należy trzymać go we wnętrzu przez 15 sekund, a potem odłożyć w suche miejsce.

Niezależnie od zastosowanej metody należy odczekać pięć minut i wówczas sprawdzić pasek. Wyniki są proste do odczytania: jedna linia oznacza fentanyl, dwie – jego brak. I to wszystko.

Jeśli chcesz mieć pewność, że dobrze przeprowadzisz badania, możesz zapoznać się z prezentującym wykonanie testu filmikiem, który znajduje na naszej stronie. Pokazuje on wszystkie czynności krok po kroku dla obu opisanych metod.

Test na fentanyl – co musisz o nim wiedzieć?

Proponowany przez nas test na fentanyl cechuje bardzo wysoka skuteczność wykrywania – można wykorzystać go do zidentyfikowania nawet śladowej obecności fentanylu oraz jego analogów w próbce. Istnieją jednak dwa przypadki, w których mogą zostać podane fałszywie pozytywne wyniki. Pierwszy – gdy sprawdza się resztki „cookera” (ponieważ witamina C może wpłynąć na wynik testu). Drugi – gdy próbka została nieodpowiednio rozcieńczona.

W tym drugim przypadku można powtórzyć test z 1/10 próbki. Jeśli okaże się, że jest negatywny, oznacza to fałszywy pozytywny we wcześniejszym badaniu.

Pamiętaj, że to test ukierunkowany ściśle na fentanyl i za jego pomocą nie wykryjesz obecności innych substancji.

Drug test fentanyl – o czym należy pamiętać podczas badania?

Pierwszą istotną rzeczą jest sprawdzenie daty przydatności paska do użycia. Jeśli została ona przekroczona, test nie powinien być wykonywany. Jeśli chodzi o samo przechowywanie, fentanyl drug test strip należy trzymać w suchym miejscu, unikając narażania na chłód czy też zamrażania. Takie postępowanie daje Ci pewność, że test na fentanyl nie zawiedzie – możesz zaufać jego wynikom.

Pamiętaj, że są to testy jednorazowe, które po użyciu należy wyrzucić. W naszym sklepie kupując jeden otrzymujesz drugi gratis – dzięki temu możesz dwukrotnie ocalić swój organizm od poważnych konsekwencji związanych z zażyciem nieokreślonej, a co za tym idzie potencjalnie niebezpiecznej dawki fentanylu. Test fentanyl ma bardzo przystępną cenę, dzięki czemu zadbanie o swoje zdrowie nie będzie dla Ciebie dużym wydatkiem!

Test for fentanyl i inne wykrywacze

Fentanyl drug test kit to nie jedyny test jednorazowy, który możesz znaleźć w naszym sklepie. Oprócz tego mamy także akcesoria jednorazowe pozwalające na wykrywanie innych substancji. Dlatego możesz nabyć u nas test na MDMA, test na LSD itp. Wszystkie łączą dwie istotne cechy. Pierwsza – podobnie jak drug test fentanyl, wszystkie pozostałe testy jednorazowe mają wysoką skuteczność wykrywania. Druga – każdy z nich dostępny jest w bardzo przystępnej cenie.

Wszystkie testy powstały w tym samym celu – aby umożliwić Ci uniknięcie zażycia szkodliwych dla organizmu substancji. Dlatego jeśli potrzebny jest Ci  test for fentanyl, zobacz od razu, co jeszcze z naszej oferty może Ci się przydać i zamów już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.