Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Narkotesty na 2C-B – Testy na czystość 2C-B

Jedno i wielorazowe testy na 2C-B. Odczynniki Marquis, Mecke, Robadope są polecane do identyfikacji 2C-B. Odczynnik Simon’s pomaga wykryć domieszkę PMMA, metamfetaminy, MDMA, MMC lub CMC. Aby odkryć pełen skład i oszacować stężenie (%) połącz odczynniki z testem na czystość (TLC).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Testy na 2C-B pozwalają na sprawdzenie obecności tej substancji wraz z wykluczeniem znajdujących się w niej domieszek. Niezbędne będą do tego odczynniki, a żeby sprawdzić pełen skład – dodatkowe testy na czystość. Jak prawidłowo wykonać test? Jaka jest wiarygodność wyników?

Wyjaśniamy wszystko, co jest z tym związane. Zobacz, jak możesz przeprowadzić wykrywanie 2C-B w domowym zaciszu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o testach na 2C-B

Czym w ogóle jest 2C-B? To pochodna fenyloetyloaminy, zaliczana do psychodelicznych substancji psychoaktywnych. Jej dawkowanie to 12-24 mg, a działanie utrzymuje się nawet do ośmiu godzin. Efektami ubocznymi może być ból głowy, mdłości lub atak kaszlu.

Narkotest na 2C-B: Co to jest i jak działa?

Czym są narkotesty na 2C-B? Jak już wspomniano, przeprowadza się je, aby sprawdzić obecność tej substancji i wykluczyć obecność domieszek. W tym celu niezbędne są takie odczynniki, jak Marquis, Simon’s, Robadope lub Mecke. Są one dostępne w zestawach wielorazowych lub jednorazowych. Co warto podkreślić – za ich pomocą sprawdza się samą obecność, ale nie liczbę substancji i ich stężenie. W celu poznania pełnego składu należy dodatkowo użyć testu na czystość TLC.

Jak wykonać testy narkotykowe na 2C-B?

Testy narkotykowe na 2C-B zaczynamy od przygotowania próbki. W tym celu należy bardzo drobno skruszyć mały kawałek substancji. Następnie powinna zostać ona umieszczona na odpowiedniej powierzchni do testowania – może być to specjalna płytka do reakcji lub inna powierzchnia ceramiczna. Do umieszczenia próbki posłuży specjalna szpatułka, które znajduje się na standardowym wyposażeniu takich zestawów, jak MDMA (Ekstaza) PRO Test czy Narkotest MARQUIS.

Wykrywanie 2C-B: Jak interpretować wyniki testów?

Co dalej? Test na 2C-B polega na dodaniu do próbki odczynnika. Jeśli wykonuje się go we fiolce – powinien już w niej być. Tak właśnie jest w przypadku 2C-B PRO Test. Po odczekaniu określonego czasu sprawdza się, czy wystąpiły zmiany kolorystyczne. Jeśli takie miały miejsce, ich znaczenie można odczytać z załączonej tabelki lub ulotki. 

Porównanie różnych testów na 2C-B

Czym różnią się pomiędzy sobą testy wykrywające obecność 2C-B? Przede wszystkim sposobem przeprowadzania. Jak wspomniano, niektóre mają gotowe fiolki z odczynnikami, inne zaś wymagają powierzchni ceramicznej. Ponadto różni się sam zestaw odczynników, które może oferować test narkotykowy na 2C-B. Najprostsze zawierają jeden, podczas gdy bardziej zaawansowane mają kilka. 

W zależności od pojemności pojemników z odczynnikami, jeden zestaw może wystarczyć nawet na 100 badań. Szacowana liczba rodzajów testów, które możesz przeprowadzić z każdym zestawem, podana jest w opisie zestawu znajdującym na naszej stronie. Dzięki temu kupując u nas narkotest na 2C-B, od razu wiesz, na ile badań może Ci posłużyć.

Test narkotykowy na 2C-B vs. inne metody wykrywania

Czy test na obecność 2C-B to jedyna opcja wykrywania substancji i domieszek? Nie. Oprócz nich dostępne są także inne – paskowy test na fentanyl, a także testy na czystość TLC, które umożliwiają sprawdzenie liczby substancji oraz poziomu ich stężenia w badanej próbce. Oba te rodzaje oferujemy w naszym sklepie w bardzo przystępnych cenach.

Testy na obecność 2C-B: Jakie są dostępne opcje?

W naszym sklepie dostępne są zróżnicowane testy na czystość 2C-B. Mamy do wyboru zarówno pojedyncze, z jednym odczynnikiem, jak i zestaw z kilkoma. Różnią się również sposobami przeprowadzania testów. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

Testy na czystość 2C-B: Dlaczego są tak ważne?

Dlaczego wykrywanie 2C-B jest tak bardzo istotne? Obecność domieszek w substancji psychoaktywnej świadczy o tym, że nie jest ona czysta. W takiej sytuacji należy zastanowić się, czy skorzystanie z niej nie będzie posunięciem szczególnie ryzykownym. Należy wówczas podchodzić do niej z ograniczonym zaufaniem lub w ogóle zrezygnować z jej zastosowania.

Narkotesty na 2C-B: Bezpieczeństwo i skuteczność

Czy takie testy są naprawdę skuteczne? Czy korzystanie z nich jest bezpieczne? Oto kilka podstawowych informacji, które nakreślą Ci obraz sytuacji.

Bezpieczeństwo testów narkotykowych na 2C-B

Testy 2C-B należy przeprowadzać ściśle wg wskazań załączonej instrukcji. Należy podczas nich stosować załączone rękawice jednorazowe, a samo testowanie powinny odbywać się w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od zwierząt i dzieci.

Warto pamiętać o tym, że każda substancja w postaci soli może dymić z częścią testów odczynnikowych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – są one mocnymi kwasami. Dlatego jeśli podczas testów zdarzy się, że będzie jedynie dymienie zamiast zmiany koloru, to może wskazywać negatywny wynik testu na 2C-B i obecność nowych substancji psychoaktywnych.

Skuteczność narkotestów na 2C-B

Jeśli przeprowadzisz testy na obecność 2C-B ściśle według instrukcji, w takiej sytuacji na pewno otrzymasz miarodajny wynik. Każdy zestaw testowy w naszym sklepie to gwarantowana precyzja wykrywania. Zawsze jednak może zdarzyć się reakcja, której wynik Cię zaskoczy. Wówczas możesz dla pewności przeprowadzić jeszcze jeden test i porównać oba wyniki, lub użyć dodatkowych testów. Jeśli masz problem z interpretacją wyniku, spróbuj użyć większej próbki lub lepiej ją skruszyć przed testowaniem.

Pamiętaj, że szybkość, z jaką zachodzi reakcja, nie jest rzetelnym świadectwem ilości czy czystości. 

Testy wykrywające obecność 2C-B: Praktyczne zastosowania

Kiedy najlepiej sięgać po takie testy? Podstawowa odpowiedź brzmi: zawsze, gdy chcesz zbadać czystość substancji 2C-B, a nie masz pewności, czy nie została „wzbogacana” domieszkami. Takie nieprzewidziane dodatki mogą bardzo szkodliwie działać na organizm, w skrajnych przypadkach prowadząc nawet do śmierci lub trwałych dysfunkcji. Dlatego zawsze warto wiedzieć, co się znajduje w danym materiale.

Jakie są możliwe zastosowania testów na 2C-B?

Testy 2C-B możesz stosować praktycznie wszędzie – w domu, na wyjeździe, w pracy. Pamiętaj tylko o zachowaniu właściwych warunków dla przeprowadzenia testu. Jeśli wszystko zostanie wykonane zgodnie z procedurą, wówczas również wynik będzie wiarygodny.

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.