JavaScript features are disabled by your browser.
Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Kontrolowane zażywanie substancji psychoaktywnych to sposób na to, aby zapewnić sobie pełen komfort oraz uniknąć problemów ze zdrowiem. Jakich problemów? Mogą pojawić się, gdy zażywasz substancję z domieszkami. Ich dodatkowe działanie może prowadzić do niezwykle poważnych dla zdrowia konsekwencji, zaś w najgorszych przypadkach zagrozić Twojemu życiu!

Dlatego przygotowaliśmy korzystający z odczynnika Morris test narkotykowy. Ma on bardzo przystępną cenę i cechuje się wysoką skutecznością, dlatego za pewną ochronę swojego zdrowia nie musisz dużo płacić. Dowiedz się, w jaki sposób z niego korzystać oraz co zawiera sprzedawany przez nas zestaw.

Z czego składa się Morris test? 

Morris drug test to cały zestaw akcesoriów, a nazwę wziął od głównego. Jest nim odczynnik Morris, który wykorzystywany jest do identyfikacji kokainy,  ketaminy, DCK, 2F-DCK i pochodnych. Ponadto wykorzystuje się go, aby wykluczyć inne niepożądane lub silnie toksyczne substancje niebezpieczne.

Odczynnik Morris ma formę płynu. W zestawie znajdują się jego dwie buteleczki – zawartość każdej powinna wystarczyć do wykonania przynajmniej 100 testów. Morris test kit to także porcelanowa płytka z miejscem na próbkę, mikroszpatułka oraz oczywiście instrukcja z aplikacją do wszystkich testów i ponad 800 substancji.

Morris test kit przeznaczony jest dla osób, które często korzystają z substancji psychoaktywnych. Jeśli jesteś osobą, która sięga po nie jedynie od czasu do czasu i chcesz mieć pewność, że nie wprowadzisz do organizmu żadnych domieszek, mamy także testy jednorazowe, korzystające z różnych odczynników, np. test na Fentanyl czy LSD PRO Test. Dzięki temu możesz znaleźć u nas taki narkotest, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jak wykorzystać Morris test kit?

Jeśli masz już Morris drug test, pojawia się oczywiście pytanie – jak z niego skorzystać? Jest to bardzo proste i nie wymaga żadnych większych przygotowań ani nawet wiedzy na temat chemii ze strony użytkownika. Pierwsze, co należy zrobić, to przygotowanie powierzchni testowej. Możesz w tym celu użyć płytki znajdującej się w zestawie lub też wykorzystać w tym celu jakąkolwiek czystą, ceramiczną powierzchnię – może być to nawet dno kubka.

Drugim krokiem jest przygotowanie próbki do testów. W jaki sposób to zrobić? Zależy to od jej formy. Jeśli jest twarda – masz np. tabletkę lub drażetkę – musisz skruszyć jej kawałek i rozetrzeć go na proszek. Gdy masz do czynienia z płynem, wystarczy jedna kropla. Przygotowaną próbkę umieść na polu testowym.

Aby wykonać używający odczynnika Morris test narkotykowy, musisz dodać krople z obu butelek. Ich ilość powinna być wystarczająca, aby przykryć badaną próbkę. Gdy to nastąpi, zamieszaj energicznie przez kilkanaście sekund i sprawdź, czy próbka zmieniła swoją barwę.

Morris test narkotykowy – jak odczytać wynik?

Jeśli badana substancja nie ma domieszek, barwa odczynnika nie powinna ulec zmianie. Jednak jeśli pojawi się inny kolor niż oczekiwany, oznacza to wykrycie niepożądanej substancji. Załączona do Morris test kit prezentuje wyjaśnienie, co oznaczają poszczególne barwy. Możesz także sprawdzić to w aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Wykonany za pomocą odczynnika Morris test jest wysoce precyzyjny i jego wynikom można zaufać. Dlaczego? Ponieważ do jego stworzenia użyto narzędzi rekomendowanych m.in. przez ONZ. Jeśli jednak zdarzy się, że wynik testu wyda Ci się podejrzany, możesz dla pewności wykonać jeszcze jeden, używając kolejnej próbki – nie zapomnij wcześniej dokładnie oczyścić płytki lub innej powierzchni testowej!

Na co trzeba uważać, wykonując Morris drug test?

Morris test opiera się na silnym chemicznie odczynniku, dlatego podczas przeprowadzenia badana należy unikać kontaktu ze skórą, ustami i oczyma. Po użyciu należy wymyć użyte do niego sprzęty pod bieżącą wodą.

Morris drug test powinien być przechowywany w suchym, chłodnym miejscu, z dala od dzieci oraz zwierząt. Zawsze przed jego zastosowaniem sprawdź datę ważności! Jeśli została przekroczona, nie powinno się go używać bez sprawdzenia czy działa z już potwierdzoną wcześniej próbką.

Morris test – sklep dba o Twoje zdrowie!

Wykorzystujący odczynnik Morris test sklep nasz proponuje w celu ochrony Twojego zdrowia. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że zażywana przez Ciebie substancja jest czysta i nie ma w niej żadnych domieszek. W takiej sytuacji nie należy spodziewać się negatywnych konsekwencji jej zażycia, pamiętaj jednak, że żadna substancja nie jest w 100% bezpieczna.

Morris test to niedrogi wydatek, który pozwoli Ci na lepsze zadbanie o własne zdrowie. Ponieważ ma niewielkie rozmiary, bez problemu skorzystasz z niego nie tylko w domu, ale również możesz zabrać go ze sobą na wycieczkę, wyjazd, pod namiot i w wiele innych miejsc. Możesz czuć się bezpiecznie dosłownie wszędzie!

PRO Test kit pomaga Ci nie tylko w ochronie zdrowia, ale umożliwia również oszczędzanie pieniędzy, ponieważ nasze testy są znacznie tańsze o d tych w laboratorium. Dlatego zamów narkotest Morris już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.