Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Test na marihuanę

Oferowany przez nas test na marihuanę to propozycja dla osób, które używają substancji psychoaktywnych i chcących ograniczyć ryzyko zatrucia organizmu niepożądanymi domieszkami. Dzięki jego zastosowaniu możesz wykryć obecność syntetycznych kannabinoidów, co powinno skłonić Cię do zrezygnowania z zażywania substancji, ponieważ może przynieść to nieoczekiwane, szkodliwe dla zdrowia skutki.

Jak wyglądają testy na marihuanę i w jaki sposób wygląda ich użytkowanie w praktyce? Wyjaśniamy – przeczytaj i dowiedz się tego!

Test na THC – co zawiera?

Wszystkie nasze testy na THC nie wymagają żadnej specjalistycznej wiedzy od użytkowników. Zostały zaprojektowane w ten sposób, aby można było używać ich w dowolnym momencie. Z wyjątkiem Testu na Kannabinoidy typu TLC każdy z nich to zestaw, w skład którego wchodzą odczynnik Cannabis (4-AP), płytka z porcelany, mikroszpatułka, a także instrukcja z aplikacją. 

Odczynniki pozwalające wykonać badania marihuany mają formę płynów. Ponieważ są wrażliwe na światło oraz wpływ powietrza, materiałem wykonania buteleczek jest dobrej jakości HDPE (polietylen wysokiej gęstości). Dzięki skutecznej ochronie swojej zawartości nie tylko dają pewność, że odczynniki są w pełni wydajne, ale również zapewniają wydłużony czas przydatności do użycia.

Test na THC – w jaki sposób należy go używać?

Jak już wspomniano, narkotest CANNABIS nie wymaga od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy. Test przeprowadzić można w dowolnym miejscu, gdzie na znajdującą się w zestawie płytkę należy nałożyć próbkę testowanej substancji. Jeśli zdarzy się, że zostanie ona uszkodzona lub zgubisz ją, możesz w tym celu użyć zwykłego talerza lub choćby spodu kubka.

Aby wykonać test na THC, należy wstrząsnąć buteleczkę, a następnie użyć odczynnika w ilości potrzebnej do precyzyjnego pokrycia próbki. Następnie dodaj tyle przynajmniej tylko samo z drugiej butelki testu na obecność THC. Następnie musisz odczekać określony w instrukcji czas – czyli 3 minuty.

Test na obecność THC – jak odczytać wynik?

Jak sprawdzić, jaki wynik dał narkotest THC? Jeśli występuje zanieczyszczenie, próbka zmieni barwę na inny kolor niż niebieski. To właśnie ona świadczy o tym, że w substancji znajduje się niepożądana domieszka. Jaka? Najczęściej występujące domieszki to szczególnie niebezpieczne syntetyczne kannabinoidy. Załączona do testu instrukcja zawiera pełne informacje, możesz także w wygodny sposób skorzystać z naszej aplikacji.

Pamiętaj o ważnej rzeczy – dotyczący THC test pokaże tylko obecność niepożądanych substancji, lecz nic nie powie na temat ich ilości. Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładniej o ilości, musisz połączyć odczynniki z testem typu TLC. Możesz również sięgnąć po testy przeznaczone do wykrywania tylko konkretnych substancji, jak np. paskowy test na fentanyl.

Test na obecność marihuany – ile razy można z niego skorzystać?

Gdy kupujesz test na zawartość THC w marihuanie w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że dokonujesz inwestycji w zestaw, który posłuży Ci przez długi czas. Znajdują się w nim dwie buteleczki z odczynnikami. W każdej jest go na tyle, że wystarczy nawet na sto testów. A więc kupując narkotesty THC z dwoma odczynnikami możesz korzystać z nich niemal dwieście razy.

Jeśli nie używasz często substancji psychoaktywnych, dobrym rozwiązaniem będzie Cannabis PRO Test jednorazowy. Zgodnie ze swoją nazwą zawiera on tyle odczynnika, że możesz przeprowadzić nim jeden test.

Test na zawartość THC w suszu – o czym należy pamiętać?

Wszystkie odczynniki, niezależnie od swojej formy, to substancje chemiczne, dlatego należy unikać ich kontaktu z oczami oraz ustami, nie należy także wdychać ich oparów. Powinno zapobiegać się jego kontaktowi ze skórą, a jeśli do takiego dojdzie – natychmiast przemyć ją wodą z mydłem.

Gdy wykonasz test na zawartość THC w suszu, musisz zmyć pod bieżącą wodą użyte narzędzia oraz powierzchnię testową (czyli płytkę ceramiczną z zestawu lub inny przedmiot, który posłużył w tej roli). 

Test na zawartość THC w marihuanie – czy można zaufać wynikom?

Każdy test na obecność marihuany, który znajdziesz w naszym sklepie, przeszedł rygorystyczne badania przed dopuszczeniem do sprzedaży. Dlatego cechuje go wysoka skuteczność osiąganych wyników, co sprawia, że jest miarodajny. Można także dodać, że podobne testy wykorzystują m.in. służby celne, porządkowe oraz placówki medyczne.

Kiedy możesz potrzebować testu na marihuanę?

Kiedy test na marihuanę może okazać Ci się potrzebny? Takich sytuacji jest wiele, a ponieważ jest on niewielki, możesz zabrać go ze sobą w podróż, na wakacje, a także stosować w domu czy nawet będąc na imprezie. Test pozwoli Ci sprawdzić, czy posiadana przez Ciebie substancja jest czysta i można jej użyć bez ryzyka negatywnych konsekwencji dla zdrowia – a takie nieprzyjemne efekty mogą pojawić się, gdy marihuana została zanieczyszczona.

Dzięki naszej ofercie możesz za niewielką kwotę zapewnić sobie bezpieczeństwo, dlatego zamów test na obecność THC już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.