Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Zażywanie zanieczyszczonych substancji psychoaktywnych wiąże się z ryzykiem poważnych konsekwencji dla organizmu, a nawet może prowadzić do śmierci. Dlatego jeśli planujesz zażycie takiej substancji, warto sprawdzić jej czystość, niezależnie czy masz ją w formie tabletki, kryształków, proszku, płynu, blottera czy żelków.

Zimmermann test kit powstał w celu pomocy na tym polu. Dowiedz się, jak może Ci pomóc oraz co uzyskasz, decydując się na niego!

Czym jest Zimmermann test?

Zimmermann drug test to kompletny zestaw do przebadania czystości substancji psychoaktywnej. Jego głównym składnikiem jest odczynnik Zimmermann w dwóch buteleczkach. W jednej ma on formę płynną, w drugiej są to kryształki. W obu przypadkach można wykorzystać go do identyfikacji a-PVP, MDPV, mefedronu i innych katynonów, nadaje się również do bezodiazepin i CBD. Stosowany jest również po to, aby wykluczyć domieszkę katynonów i benzodiazepin w innych substancjach. 

Oprócz niego mamy porcelanową płytkę, na której umieszcza się badaną próbkę, a także mikroszpatułkę (posłuży do rozgniecenia kryształków lub wymieszania płynu z proszkiem), instrukcję z aplikacją do wszystkich testów i ponad 800 substancji. Ilość odczynnika to po 5 ml płynu w obydwu butelkach. Dzięki jednemu zestawowi możesz wykonać łącznie minimum 100 badań!

Pamiętaj jednak, że Zimmermann drug test wykazuje tylko i wyłącznie obecność dodatków. Jeśli chcesz poznać stężenie lub ilość ewentualnej domieszki, musisz połączyć go z innym zestawem. Jest to pełny PRO Test na Czystość (TLC), który możesz nabyć w naszym sklepie.

Jak wykorzystać Zimmermann test kit?

Gdy masz już Zimmermann test kit, możesz przeprowadzić test na obecność domieszek w posiadanej substancji psychoaktywnej. Jest to prosta czynność, nie wymagająca żadnego doświadczenia ani też wiedzy na temat chemii. W jaki sposób go wykonać?

Przygotuj próbkę – jeśli badana substancja ma formę tabletki, proszku lub kryształu, musisz ją skruszyć do formy pyłu. W przypadku badania żelka lub bloteru należy odciąć jego róg (ok. 1/8 objętości), a płynu – wysuszyć kroplę na czystym papierze. Następnie umieść przygotowaną próbkę na płytce ceramicznej (lub innej czystej powierzchni ceramicznej, np. talerzu) i dodaj do niej odczynnik.

Zastosuj taką jego ilość, aby przykryć badany fragment. Uważaj, aby podczas przeprowadzania testu nie pozwolić dotknąć butelce próbki! Gdy zostanie ona pokryta, zaczekaj trzy minuty i zobacz, jak zmieniła się barwa próbki. Zimmermann test powoduje reakcję, a uzyskany kolor świadczy o wykryciu domieszki. Jakiej? To zależy od barwy – dokładne wyjaśnienie każdej pokazuje załączona do Zimmermann drug test  instrukcja, znajdziesz je także w aplikacji. 

Jeśli myślisz, że przeprowadzony przy użyciu odczynnika Zimmermann test narkotykowy dał fałszywy wynik, możesz go dla pewności powtórzyć. W tym celu potrzebujesz nowej próbki, musisz także dokładnie oczyścić powierzchnię testową.

O czym pamiętać, wykonując Zimmermann test narkotykowy?

Zimmermann test opiera się na silnym chemicznie odczynniku. Podczas przeprowadzania badania należy unikać jego kontaktu odczynnika z ciałem, a także trzymać z daleka od ust i oczu. Zalecane jest, aby w czasie testu korzystać z okularów oraz jednorazowych rękawic ochronnych. Jeśli dojdzie do kontaktu odczynnika ze skórą lub ubraniem, należy natychmiast przemyć miejsce kontaktu bieżącą wodą z mydłem.

Zimmermann test kit należy przechowywać w miejscu ciemnym i chłodnym, otwierając buteleczkę z odczynnikiem tylko wtedy, gdy ma się zamiar go użyć. Powinien znajdować się poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Gdy wykonasz wykorzystujący odczynnik Zimmermann test, należy przemyć płytkę ceramiczną i szpatułkę (jeśli była używana), a resztki odczynnika zmyć bieżącą wodą.

Zimmermann drug test – co zyskasz dzięki niemu?

Wykonując korzystający z odczynnika Zimmermann test narkotykowy możesz uniknąć zażycia substancji silnie toksycznej i mocno szkodliwej dla Twojego organizmu. Badanie z jego udziałem jest wysoce precyzyjne – wynikom można zaufać. Oferowane przez PRO Test zestawy powstają przy użyciu narzędzi rekomendowanych przez ONZ. Korzystają z nich między innymi placówki medyczne oraz służby policyjne na całym świecie.

Zimmermann test – sklep ProtestKit oferuje znacznie więcej

Korzystający z odczynnika Zimmermann test narkotykowy to nie wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie. Mamy w nim także wysokiej jakości narkotesty jednorazowe – jak test na fentanyl czy MDMA (Ekstaza) PRO Test. Takie rozwiązania jednorazowe doskonale nadają się dla osób, które sięgają po substancje psychoaktywne jedynie od czasu do czasu.

Co łączy je i korzystający z odczynnika Zimmermann test? Sklep ProtestKit oferuje wszystkie w bardzo przystępnych cenach, ponadto ich przeprowadzenie trwa kilka minut. Dzięki temu zaoszczędzasz czas, zdrowie i pieniądze!

Zobacz, jakie narkotesty mamy w naszej ofercie i zamów najlepsze dla Ciebie już dziś!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.