Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Narkotesty na DMT – Testy na czystość DMT

Jedno i wielorazowe testy do DMT. Odczynniki Ehrlich, Hofmann, Marquis, Mecke są polecane do identyfikacji DMT, innych alkaloidów, tryptamin, lizergamidów lub fenetylamin. Aby odkryć pełen skład i oszacować stężenie (%) połącz odczynniki z testem na czystość (TLC).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Substancje psychoaktywne często są zanieczyszczone przez domieszki syntetyczne, które mogą być toksyczne, czyli niezwykle szkodliwe dla zdrowia, a nawet życia ludzkiego. Jak sprawdzić czystość roślin, proszków, blotterów, żelów i tabletek? W łatwy sposób umożliwi Ci to specjalistyczny test na DMT, który znajduje się w naszej ofercie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o testach na DMT

Czym są testy na DMT? Ogólnie mówiąc, mamy tu zestaw akcesoriów z odpowiednimi odczynnikami. Narzędzia te różnią się od danego testu – może to być np. porcelanowa płytka, mikroszpatułka, mikrołyżeczka lub fiolka. W każdym zestawie znajdują się chemiczne odczynniki, które umożliwiają wykrycie domieszek i pozwalają ocenić czystość substancji.

W tej kategorii znajdują się zarówno testy TLC, które pozwalają zidentyfikować ilość substancji znajdujących się w danej próbce. By jednak stwierdzić, jakie są to substancje, trzeba sięgnąć po zestaw odczynników, które wykrywają ich rodzaj.

Narkotest na DMT: Co to jest i jak działa?

Narkotesty na DMT działają na bazie próbek substancji. W celu przeprowadzenia testu należy przygotować drobno rozkruszoną próbkę. Można przygotować próbkę z proszku, rośliny lub odcinając kawałek pastylki czy żelka. Następnie poddaje się próbkę działaniu odczynników. Należy przy tym ściśle stosować się do instrukcji znajdującej przy każdym teście.

Jak wykonać testy narkotykowe na DMT?

Jak przebiega Narkotest na DMT? Jak wspomniano – konieczne jest połączenie odczynników z próbką. Ponieważ czyste DMT może być beżowe, brązowe lub białe nie można go zidentyfikować po wyglądzie samej próbki. Odczynniki połączone z próbką zmieniają kolorystykę po określonym w instrukcji czasie. Testy na obecność DMT muszą zawierać odpowiednie do niego odczynniki, dlatego w zestawach znajdziesz takie jak Ehrlich, Hofmann, Marquis, Mecke.

Dokładny opis tego, jak wykonać test, znajdziesz zarówno na naszej stronie, jak i w instrukcji załączonej do niego. Nie jest to czynność skomplikowana – wystarczy przestrzegać zaleceń, wówczas poradzi z nią sobie każdy, nawet osoba nie posiadająca żadnego doświadczenia w takich testach.

Wykrywanie DMT: Jak interpretować wyniki testów?

Jak odczytać test na obecność DMT? To proste – w zależności od wykrytej substancji odczynnik zmieni barwę na inny kolor. Jaki? To już zależy od użytego odczynnika oraz substancji w próbce. Aby umożliwić Ci prawidłowe odczytanie wyniku testu, w instrukcji oraz ulotce PDF i aplikacji na naszej stronie znajdziesz tabele, pozwalające na określenie domieszki. Na przykład przy użyciu odczynnika Ehrlich kolor fioletowy wskazuje na obecność indolu, np. DMT, LSD czy melatoniny.

Porównanie różnych testów na DMT

Czym testy narkotykowe na DMT różnią się pomiędzy sobą? Tutaj największą różnicą jest przede wszystkim ilość odczynników. Warto zaopatrzyć się w test, który zawiera ich jak najwięcej. Przykładem może być DMT PRO Test, w którym znajdziesz cztery butelki, a w każdej inny odczynnik. Wystarczają w sumie do wykonania aż 100 testów!

Inna propozycja to DMT PRO Test (1 test). Znajdziesz w nim odczynnik Ehrlich, czyli najpopularniejszy testem do identyfikacji DMT oraz innych indoli. 

Test narkotykowy na DMT vs. inne metody wykrywania

Czy są inne testy narkotykowe na DMT poza tymi z użyciem odczynników? Można też użyć Pełnego Testu na Czystość Substancji (TLC), który wskaże liczbę oraz stężenie wszystkich substancji obecnych w próbce, jednak nie określi, jakie to są substancje. Oferowane przez nas testy pozwalają na natychmiastowe uzyskanie wyniku, można jednak rozważyć też droższe badanie w laboratorium gdzie należy odczekać pewien czas w celu osiągnięcia rezultatów.

Testy na obecność DMT: Jakie są dostępne opcje?

W naszym sklepie oferujemy testy na czystość DMT w trzech różnych wersjach. Pierwsza to testy jednorazowe. Tutaj mamy jeden odczynnik i minimalną ilość elementów, ale oczywiście w ilości pozwalającej na przeprowadzenie badania. Dlatego też to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wykonać test tylko od czasu do czasu.

Inne testy wykrywające obecność DMT to większa ilość odczynników oraz akcesoriów. Dzięki nim można przeprowadzić co najmniej kilkadziesiąt testów. Takie właśnie zestawy można polecić osobom, które często mają do czynienia z DMT i chcą sprawdzić czystość substancji. Zakup takiego dużego zestawu jest znacznie praktyczniejszy niż w przypadku nabywania jednorazowego za każdym razem, gdy chcesz zbadać czystość substancji. Testy na czystość typu TLC pozwalają oszacować pełną liczbę oraz ilość substancji w próbce.

Testy na czystość DMT: Dlaczego są tak ważne?

No właśnie – a dlaczego poznanie czystości DMT jest takie ważne? Jak już wspomniano wcześniej – zanieczyszczenia mogą być toksyczne i mieć nieprzyjemne efekty lub wręcz zabójczy wpływ na organizm. Ich wykrycie będzie dla Ciebie sygnałem alarmowym. 

Narkotesty na DMT: Bezpieczeństwo i skuteczność

Czy test narkotykowy na DMT jest bezpieczny? Podczas jego przeprowadzania należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ wszystkie odczynniki to substancje toksyczne i/lub żrące. Jakie środki bezpieczeństwa są niezbędne?

Bezpieczeństwo testów narkotykowych na DMT

Miejsce przeprowadzania testu powinno być dobrze wentylowane. Należy zadbać o stabilną powierzchnię, z dala od jedzenia i napojów. Nie wolno dopuścić do kontaktu odczynnika ze skórą, ani nie należy go wdychać. Podczas testowania używaj jednorazowych rękawiczek. 

Skuteczność narkotestów na DMT

Czy wykrywanie DMT jest wiarygodne? Jak najbardziej – stosujemy narzędzia rekomendowane m.in. przez ONZ czy stosowane przez policję do narkotestów. Ponieważ istotna jest jakość odczynników, dlatego sprzedajemy je w specjalnych opakowaniach, niedopuszczających do kontaktu z powietrzem, wilgocią czy pyłami.

Pamiętaj – odczynniki sprawdzą obecność, ale nie ilość domieszki. Pełny skład poznasz, używając osobnego testu na czystość – mamy go również w swojej ofercie.

Jakie są możliwe zastosowania testów na DMT?

Testy na DMT stosuje się w celu potwierdzenia obecności DMT oraz wykrycia zanieczyszczeń w substancji psychoaktywnej. Nie są one w stanie określić konkretnego udziału domieszek substancji ale wskazują ich obecność. 

Wszystkie testy na DMT w naszym sklepie są dostępne w atrakcyjnych cenach – wybierz i zamów już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.