Skip to content

Zasady promocji

Darmowe wagi

Co miesiąc wybieramy najbardziej pomocną recenzję opublikowaną w naszym sklepie internetowym i nagradzamy jej autora darmową wagą cyfrową. Śledzona wysyłka gratis.

Darmowa analiza laboratoryjna

Co 3 miesiące wybieramy najlepszą odpowiedź na pytanie “dlaczego sprawdzanie leków jest ważne” spośród wszystkich odpowiedzi przesłanych przez naszych klientów przy kasie. Autor wybranej odpowiedzi otrzymuje kod do bezpłatnej, anonimowej ilościowej i jakościowej analizy laboratoryjnej.

Darmowy pasek testowy na fentanyl

Do każdego zamówienia zawierającego co najmniej 1 pasek testowy na fentanyl otrzymujesz 1 dodatkowy pasek za darmo. Oznacza to, że jeśli kupisz 1, otrzymasz 2. Jeśli kupisz 2, otrzymasz 3.

Darmowy odczynnik jednorazowy

Każde zamówienie obejmujące co najmniej 1 odczynnik jednorazowego użytku kwalifikuje się do otrzymania 1 dodatkowego odczynnika za darmo (rabat jest automatycznie naliczany w koszyku). Oznacza to, że jeśli kupisz 1, możesz otrzymać 2. Jeśli kupisz 2, możesz otrzymać 3. Zastrzegamy sobie prawo do łączenia zamówień, jeśli klient podzieli zakup w celu nadużycia automatycznego systemu rabatowego.

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.