Skip to content

Zasady promocji

Codziennie rabaty 5%

Codziennie o północy czasu polskiego zmienia się oferta produktów przecenionych o 5%. Sprawdź tutaj.

Comiesięczny rabat 15%

Co miesiąc inny produkt jest dostępny z rabatem 15%. Sprawdź tutaj.

Darmowe wagi

Co miesiąc wybieramy najbardziej pomocną recenzję opublikowaną w naszym sklepie internetowym i nagradzamy jej autora darmową wagą cyfrową. Śledzona wysyłka gratis.

Darmowa analiza laboratoryjna

Co 3 miesiące wybieramy najlepszą odpowiedź na pytanie „dlaczego sprawdzanie substancji jest ważne” spośród wszystkich odpowiedzi przesłanych przez naszych klientów przy kasie. Autor wybranej odpowiedzi otrzymuje kod do bezpłatnej, anonimowej ilościowej i jakościowej analizy laboratoryjnej. Sprawdź nagrodzone zgłoszenia tutaj.

Darmowy pasek testowy na fentanyl

Do każdego zamówienia zawierającego co najmniej 1 pasek testowy na fentanyl otrzymujesz 1 dodatkowy pasek za darmo. Oznacza to, że jeśli kupisz 1, otrzymasz 2. Jeśli kupisz 2, otrzymasz 3.

Darmowy odczynnik jednorazowy

Każde zamówienie obejmujące co najmniej 1 odczynnik jednorazowego użytku kwalifikuje się do otrzymania 1 dodatkowego odczynnika za darmo (rabat jest automatycznie naliczany w koszyku). Oznacza to, że jeśli kupisz 1, możesz otrzymać 2. Jeśli kupisz 2, możesz otrzymać 3. Zastrzegamy sobie prawo do łączenia zamówień, jeśli klient podzieli zakup w celu nadużycia automatycznego systemu rabatowego.

Darmowa wysyłka

Oferujemy darmową wysyłkę kurierem DPD na terenie Polski dla zamówień od 100 zł oraz na terenie UE dla zamówień od 430 zł (około 100 euro). Oferujemy darmową wysyłkę listem poleconym (ze śledzeniem) poza UE dla zamówień od 430 zł (około 100 euro).

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.