Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Czystość przyjmowanych substancji psychoaktywnych ma kolosalne znaczenie. Jeśli będą one zanieczyszczone przez dodatki syntetyczne lub też znajdą się w nich domieszki innego pochodzenia, w takiej sytuacji może pojawić się ryzyko poważnych szkód w organizmie. Dlatego też warto sięgnąć po Ehrlich test – specjalny test, który powstał właśnie po to, aby umożliwić Ci uniknięcie problemów.

Dla kogo jest przeznaczony, jak działa i komu można go polecić?

Ehrlich – test, który pozwoli ocenić czystość substancji

Czym jest Ehrlich test kit? Mamy tu zestaw akcesoriów pozwalających na ocenienie, czy w posiadanej przez nas substancji psychoaktywnej znajdują się tzw. indole (LSD, DMT, melatonina i inne), czy też zamienniki – np. fenetylaminy. Wszystko zostało przygotowane tak, że może korzystać z niego każdy. Nie musisz mieć jakiejkolwiek wiedzy na temat substancji psychoaktywnych czy testów, aby dokonać badania.

A jak to konkretnie wygląda? W prosty sposób. Ehrlich drug test składa się z kilku elementów. Najważniejszą rolę pełnią odczynniki znajdujące się w opakowaniach wykonanych z gęstego tworzywa sztucznego HDPE. Oprócz tego jest tam zabezpieczający wermikulit, porcelanowa płytka, mikroszpatułka oraz instrukcja z aplikacją do wszystkich testów i ponad 800 substancji. 

Odczynnik Ehrlich ma formę kryształków. Pozytywny wynik czyli Ehrlich test reaction to zmiana koloru na fioletowy, różowy lub purpurowy kolor. W opakowaniu znajdziesz ich ilość umożliwiającą przeprowadzenie nawet do 100 testów. To standard przy tego typu zestawach i taką samą ilość odczynnika znajdziesz także w innych, np. Kokaina PRO Test czy Ketamina PRO Test. Dlatego będzie on świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla kogoś, kto często korzysta z substancji psychoaktywnych.

Jeśli z kolei robisz to rzadko, Ehrlich test dostępny jest także w wersji do jednorazowego użytku.

Ehrlich test kit – w jaki sposób go używać?

Niezależnie od tego, z jakim odczynnikiem użyjesz Ehrlich test, sposób jego zastosowania jest zawsze taki sam – prosty i łatwy. Musisz przygotować próbkę substancji, a następnie umieścić ją na załączonej płytce lub innej równej, czystej powierzchni ceramicznej (np. talerzu). Pamiętaj, że nowa próbka potrzebna jest przy każdym teście. Następnie dodajesz do próbki taką ilość odczynnika, aby ją pokryć.

Co dalej? Należy pozostawić próbkę na pięć minut i po tym czasie zobaczyć, czy zmieniła kolor. W przypadku żelka lub blottera będzie to do 30 minut. Co oznacza zmiana barwy? To wyjaśnia załączona instrukcja. Do odczytania wyniku możesz użyć również aplikacji na smartfona. Przykładowo – gdy wykryte zostanie DMT, próbka przybierze barwę wina, przy LSD stanie się fioletowe itd.

Jeśli do testu Ehrlich użyjesz też odczynnika Hofmann, jest to najlepszy sposób do sprawdzania LSD, DMT i innych. Ehrlich LSD test w połączeniu z testem Hofmanna da Ci pewność co do czystości substancji psychoaktywnych. A co, jeśli chcesz sprawdzić nie tylko czystość, ale również zidentyfikować konkretnie obecność domieszek? W takiej sytuacji sam Ehrlich test LSD nie wystarczy, Musisz użyć więcej odczynników a najlepiej połącz odczynniki z testem na czystość typu TLC.

Ehrlich test – sklep oferuje różne odczynniki

Jeśli masz Ehrlich test, sklep nasz oferuje dla Ciebie różne odczynniki, pozwalające na konkretną identyfikację domieszek wraz z podaniem ich ilości. Dlatego mamy osobne testy na czystość MDMA, kokainy, kannabinoidów, a także pełen test na czystość. Możesz u nas nie tylko Ehrlich test kupić, ale również mnóstwo odczynników niezbędnych do wykrywanie wszelakich substancji.

Co łączy je wszystkie, to najwyższa jakość wykonania, przekładająca się na wysoką skuteczność działania oraz miarodajne wyniki. To powody, dla których możesz mieć zaufanie do wyników wykonanego testu.

Ehrlich drug test – o czym musisz pamiętać?

Odczynniki muszą być przechowywane w chłodnym, suchym miejscu i chronione przed światłem słonecznym. Podczas przeprowadzania testów zalecana jest używanie rękawiczek i okularów ochronnych, a także unikanie kontaktu odczynników ze skórą – jeśli tak się stanie, należy przemyć miejsce zetknięcia ciepłą wodą z użyciem mydła.

Ehrlich drug test powinien być stosowany w miejscu dobrze wentylowanym. Producent zaleca, aby przechowywać go z dala od zasięgu dzieci oraz zwierząt.

Test Ehrlich – kiedy możesz go stosować?

Ehrlich test reaction nie ma żadnych specjalnych wymagań co do miejsca, w którym można go stosować, a dodając do tego stosunkowo niewielkie gabaryty całego zestawu, bez problemu zabierzesz go ze sobą w podróż. W związku z tym równie dobrze możesz używać go w swoim domu czy mieszkaniu, jak i hotelu czy nawet pod namiotem. W każdym przypadku należy zachować zalecenia związane z prawidłowym użytkowaniem testu.

Trzeba podkreślić, że wszystkie testy Ehrlich w naszej ofercie są zgodne z normami przygotowanymi dla tego typu produktów przez ONZ. Często korzystają z nich służby medyczne, policja oraz inne organizacje. Pomimo tego Ehrlich test dostępny jest w naszym sklepie w bardzo przystępnej cenie. W ten sposób możesz za niewielkie pieniądze zapewnić sobie pewność co do substancji psychoaktywnej, którą chcesz wprowadzić do organizmu.

Dzięki PRO Test oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim chronisz skutecznie swoje zdrowie! Dlatego już dzisiaj zamów test Ehrlich i miej pewność, że nie poniesiesz żadnych negatywnych konsekwencji zdrowotnych!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.