JavaScript features are disabled by your browser.
Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Jeśli Ty lub bliska Ci osoba zażywa – regularnie lub od czasu do czasu – substancje psychoaktywne, zawsze niezbędne jest sprawdzenie ich czystości. Może się bowiem zdarzyć, że trafisz na produkt zanieczyszczony innymi środkami, które same w sobie nie muszą być szkodliwe, jednak zmieszane z zażywaną substancją mogą mieć bardzo negatywny wpływ na Twoje zdrowie.

Dlatego właśnie powstał Mecke test kit. Jest to szybki i prosty sposób na sprawdzenie tego, czy posiadana przez Ciebie substancja jest czysta, czy też zawiera jakieś niepożądane domieszki. Dowiedz się, jak jej używać oraz dlaczego skutecznie ochroni Twoje zdrowie!

Czym jest Mecke test?

Nazwa Mecke test wzięła się od głównego elementu oferowanego zestawu, którym jest odczynnik Mecke. Ma on formę kryształków. Uwaga – są one bardzo wrażliwe na działanie wilgoci i słońca, dlatego ich opakowanie to specjalna buteleczka wykonana z bursztynowego szkła i w niej powinny cały czas przebywać. Poza tym mamy w nim porcelanową płytkę na próbki, szpatułkę oraz instrukcję z aplikacją do wszystkich testów i ponad 800 substancji.

Mecke drug test może posłużyć do identyfikacji MDMA, MDA, 2C-B, met/amfetaminy oraz opioidów ale nadaje się też do benzofuranów, katynonów, kokainy, tryptamin, fenetylamin i innych. Nieoczekiwane wykrycie substancji w testowanej próbce powinno być dla Ciebie sygnałem ostrzegawczym, skłaniającym do rezygnacji z zażycia. 

Jak działa Mecke test kit?

Mecke drug test jest bardzo prosty w działaniu i może przeprowadzić go dosłownie w kilka minut. Potrzebujesz tylko naszego zestawu oraz próbki substancji, którą planujesz zażyć. Jeśli ma ona twardą formę (np. tabletki), musisz skruszyć ją i zmienić w pył. W przypadku blotterów czy żelków wystarczy odcięcie jednego rogu. Możesz także testować substancje płynne – w tym celu potrzebna będzie zaledwie jedna kropla. Co po przygotowaniu próbki? Umieść ją na ceramicznej płytce z zestawu, a następnie dodaj do niej tyle odczynnika, aby całkowicie pokryć próbkę.

Teraz należy odczekać trzy minuty, a po tym czasie sprawdzić, jaki kolor ma testowana próbka. Jeśli uległ on zmianie, z pewnością oznacza to obecność domieszki. W załączonej instrukcji znajdziesz wyjaśnienia, jaki kolor jakiej substancji może odpowiadać. Takie same informacje znajdziesz również w naszej internetowej aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne oraz komputery.

Wykonywany przy użyciu odczynnika Mecke test jest niezwykle precyzyjny. Powstał przy wykorzystaniu narzędzi rekomendowanych przez ONZ, a korzystają z niego m.in. służby medyczne oraz policyjne. Może się jednak zdarzyć, że wynik przeprowadzonego testu będzie wydawać Ci się fałszywy. Wówczas dla pewności przemyj płytkę ceramiczną, a następnie przeprowadź kolejny wykorzystujący odczynnik Mecke test narkotykowy.

Mecke – test narkotykowy wyłącznie na obecność

Musisz pamiętać, że Mecke test kit ma za zadanie wskazać wyłącznie obecność substancji. Jeśli wskaże nieoczekiwany skład, powinno to wystarczyć do podchodzenia do danej substancji z bardzo ograniczonym zaufaniem. Gdy chcesz poznać dokładnie ilość domieszki lub jej stężenie, musisz do tego zaopatrzyć się w test TLC na czystość. Dopiero on w połączeniu z odczynnikiem Mecke da Ci szczegółowe informacje na temat tego, z czym zmieszana została posiadana przez Ciebie substancja psychoaktywna.

O czym pamiętać, wykonując Mecke drug test?

Gdy wykonujesz korzystający z odczynnika Mecke test, musisz mieć na uwadze, że jest to silna substancja chemiczna i podczas korzystania z kryształków należy nie dopuszczać do ich kontaktu ze skórą i ubraniem. Jeśli tak się stanie, wówczas natychmiast przemyj miejsce kontaktu ciepłą wodą z mydłem. Sam test Mecke powinien być przeprowadzony w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. 

Po jego wykonaniu należy przemyć płytkę ceramiczną, a resztki odczynnika Mecke zmyć bieżącą wodą. Mecke test kit należy przechowywać w miejscu chłodnym i ciemnym, poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt. Zawsze, zanim zaczniesz wykonywać test, sprawdź na opakowaniu odczynnika jego datę przydatności do użytku. Jeśli jest ona przekroczona, nie wykonuj nim testu.

Mecke test – sklep ProtestKit to nie tylko to 

Jeśli wykorzystujący odczynnik Mecke test narkotykowy to nie wszystko, co Ci potrzebne, w naszym sklepie znajdziesz również inne odczynniki, a także całe ich zestawy. Oferujemy naszym Klientom zarówno narkotesty jednorazowe (jak test na fentanyl czy MDMA Ekstaza PRO Test), a także zestawy wielokrotnego użytku – Kokaina PRO Test i inne. Co łączy je wszystkie, to wysoka jakość wykonania oraz bardzo przystępne ceny, dzięki czemu możesz solidnie zadbać o swoje bezpieczeństwo, a zarazem zaoszczędzić.

Mecke test sklep nasz dostarcza w dyskretnym opakowaniu. Ponieważ cały zestaw ma niewielkie gabaryty, możesz korzystać z niego nie tylko w domu, ale na przykład zabrać go ze sobą na wakacje i używać choćby w hotelu czy nawet pod namiotem na biwaku. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie przebywasz, zawsze masz pewność, że ochronisz swoje zdrowie przed skutkami zażycia szkodliwej, zanieczyszczonej przez domieszki substancji.

Zamów korzystający z odczynnika Mecke test narkotykowy i zapewnij sobie bezpieczeństwo oraz komfort jeszcze dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.