JavaScript features are disabled by your browser.
Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Substancje psychoaktywne mogą być zażywane mniej ryzykownie, jeżeli ich skład jest zgodny z oczekiwaniami. Niestety, nie zawsze można mieć pewność, że taką właśnie się posiada. Jest to o tyle groźne, że jakiekolwiek domieszki mogą mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie, doprowadzając do trwałych problemów lub nawet śmierci.

Dlatego zawsze zaleca się przebadanie substancji przez jej przyjęciem. Jak to zrobić? Dzięki PRO Test nie musisz wydawać pieniędzy na zagraniczne laboratorium. Wystarczy sięgnąć po oferowany przez nas Simon drug test.

Czym jest Simon test?

Simon test kit to zestaw akcesoriów służących do potwierdzenia składu lub identyfikacji obecności domieszek w testowanej substancji. Główną rolę pełni w nim odczynnik Simon, od którego test wziął swoją nazwę. Jest to główny odczynnik do sprawdzenia amin drugorzędowych. Test Simon jest najlepszy do sprawdzania MDMA, metamfetaminy, mefedronu, PMMA i innych.

Czy Simon test jest skuteczny? Wszystkie jego elementy powstały przy użyciu narzędzi rekomendowanych przez ONZ, co samo w sobie jest gwarancją jego skuteczności. Z tych samych korzystają do identyfikacji toksycznych środków placówki medyczne oraz policyjne na całym świecie. Pamiętaj jednak, że przeprowadzany za pomocą odczynnika Simon test ma na celu jedynie wykrycie obecności dodatkowych substancji. 

Jeśli chcesz uzyskać dokładne rezultaty mówiące o ich ilości, wówczas sięgnij po test TLC na czystość. Jest on również dostępny w naszym sklepie i może posłużyć do identyfikacji oraz ustalenia stężenia wielu składników proszków, tabletek i kryształów.

Z czego składa się Simon test kit?

Simon test kit to odczynnik Simon, mikroszpatułka, ceramiczna płytka do przeprowadzania testów oraz instrukcja z aplikacją i 800 substancji. Butelka zawiera ilość, która powinna wykonać wykonanie w sumie do 100 testów. Wysokiej jakości HDPE chroni odczynnik od światła i powietrza, co zapewnia wydłużony czas przydatności do użycia. Pamiętaj, aby otwierać buteleczkę tylko wtedy, gdy wykonujesz test!

Cały Simon drug test ma niewielkie gabaryty, dlatego możesz zabrać go ze sobą w podróż i wykonywać testy w dowolnym miejscu, np. pokoju hotelowym. Możesz zadbać o swoje zdrowie w każdej sytuacji – co dzięki PRO Test nie tylko jest możliwe, ale również nie kosztuje dużo!

Simon test narkotykowy – jak go przeprowadzić?

Gdy masz już Simon test kit, możesz w dowolnej chwili przeprowadzić test na obecność niepożądanych substancji. W tym celu konieczne będzie przygotowanie próbki do testów. Jeśli dysponujesz tabletką lub kryształkiem, musisz zetrzeć kawałek na proszek. W przypadku blottera lub żelka należy uciąć róg, a przy płynie potrzebna będzie zaledwie kropla.

Po przygotowaniu próbki i umieszczeniu jej na płytce (może być to także dowolna inna powierzchnia ceramiczna, jak np. dno kubka) nadszedł czas na dodanie odczynnika. Powinno go być tyle, aby pokrył próbkę. Gdy wykonasz tę czynność, należy odczekać nie więcej niż 3 minuty i sprawdzić, jaką barwę ma użyty odczynnik.

Zmiana koloru świadczy zazwyczaj o wykryciu substancji. Jakiej? To już uzależnione jest tylko i wyłącznie od barwy – znaczenie każdej oznacza inne domieszki, np. natychmiastowy granatowy to obecność amfetaminy lub MDMA, zaś powolny niebieski – MMC. Wyjaśnienia wszystkich kolorów znajdziesz w instrukcji oraz aplikacji. 

O czym musisz pamiętać wykonując Simon drug test?

Wykorzystujący odczynnik Simon test narkotykowy to substancja silnie chemiczna, mogąca poparzyć skórę lub uszkodzić ją w inny sposób. Dlatego zalecane jest stosowanie podczas wykonywania testu rękawic oraz okularów ochronnych. Jeśli dojdzie do kontaktu odczynnika ze skórą lub ubraniem, wówczas należy natychmiast przemyć to miejsce bieżącą wodą z mydłem.

Simon test kit należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz poza zasięgiem zwierząt. Powinno być suche i chłodne. Zawsze gdy chcesz przeprowadzić test, sprawdzaj datą ważności odczynnika! Jeśli została przekroczona, nie nadaje się on do użytku.

Jeśli wyniki badania przy wykorzystaniu Simon test wydają Ci się fałszywe, przeprowadź nowe, wykorzystując w tym celu nową próbkę oraz czystą powierzchnię testową.

Simon test – sklep ma go dla Ciebie dobrej cenie

Czy dbanie o zdrowie musi wiązać się z dużymi wydatkami? Nasz sklep udowadnia, że nie! Wykorzystujący odczynnik Simon test sklep nasz oferuje w bardzo przystępnej cenie. Dodając do tego fakt, że jego wykonanie zajmuje kilka minut, można powiedzieć, że dzięki PRO Test oszczędzasz zdrowie, czas i pieniądze!

Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów. Dlatego znajdziesz u nas nie tylko Simon test kit, ale także inne testy, ukierunkowane na wykrywanie konkretnych substancji, jak np. test na fentanyl czy MDMA (Ekstaza) PRO Test. Są one równie proste w przeprowadzeniu, jak Simon drug test. Mamy testy wielorazowe, a także jednorazowe dla osób, które sięgają po substancje psychoaktywne jedynie od czasu do czasu.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, wybierz najlepsze dla siebie środki i zamów je już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.