Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Czy zaliczasz się do lub znasz osoby, które od czasu do czasu lub regularnie zażywają substancje psychoaktywne? Jeśli tak, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest czystość przyjmowanego środka. Pierwszy miejscem, które przychodzi na myśl, jeśli chcesz ją zbadać, jest laboratorium. Jednak jest to zazwyczaj bardzo duży wydatek. 

Dlatego proponujemy Liebermann drug test – przystępny cenowo i prosty w obsłudze test, który każdy może wykonać samodzielnie w domu!

Liebermann test – co to jest?

Liebermann test kit to zestaw akcesoriów przeznaczonych dla osób chcących sprawdzić obecność takich substancji jak 2C-B, DMT, ketamina, MDMA, met/amfetamina, mefedron, opioidy i inne. Cała procedura jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut. Nie wymaga od osoby testującej jakiś szczególnych umiejętności czy też wiedzy na temat działania odczynników.

Badanie polega na dodaniu odczynnika do próbki substancji, a następnie sprawdzeniu reakcji. Jeśli kolor próbki uległ zmianie, oznacza to wykrycie obecności domieszki. Jest to sygnał alarmowy, który powinien skłonić Cię do rozważenia, czy warto ryzykować jej przyjęcie i narażenia zdrowia na poważne ryzyko. 

Z czego składa się Liebermann test kit?

Wyposażony w odczynnik Liebermann test narkotykowy składa się z pięciu elementów. Poza samym odczynnikiem otrzymujesz wraz z nim mikroszpatułkę, porcelanową płytkę, instrukcję z aplikacją oraz ponad 800 substancji. Butelka z odczynnikiem wykonana jest z wysokiej jakości bursztynowo-brązowego szkła. Chroni odczynnik Liebermann przed światłem, wilgocią oraz powietrzem – otwieraj opakowanie tylko wtedy, gdy wykonujesz test!

Liebermann test narkotykowy – jak go przeprowadzić?

Gdy masz już Liebermann test kit, możesz w dowolnej chwili przeprowadzić test. W tym celu musisz najpierw przygotować próbkę. Jej forma zależy od stanu skupienia substancji. W przypadku tabletki, proszku lub kryształu należy skruszyć kawałek na drobny pył. Jeśli badasz blotter lub żelka, utnij 1/8 (róg). Jeśli badasz płyn, wysusz kroplę na papierze lub czystej ceramicznej powierzchni.

Gdy próbka jest już gotowa, należy pokryć ją odczynnikiem – możesz spłaszczyć kryształki na próbce przy użyciu mikroszpatułki. Następnie zostaw próbkę na trzy minuty. Wykonywany za pomocą odczynnika Liebermann test pokaże obecność domieszki zmianą barwy. Znaczenie każdego z kolorów odczytasz dzięki załączonej do zestawu Liebermann drug test instrukcji lub przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej.

Co ważne i o czym musisz zawsze pamiętać – przeprowadzany za pomocą odczynnika Liebermann test narkotykowy wskazuje tylko na obecność domieszki, jednak nie pokazuje jej ilości lub stężenia. Możesz to jednak sprawdzić za pomocą testu TLC na czystość, który również dostępny jest w naszym sklepie. 

Jakich środków bezpieczeństwa wymaga Liebermann drug test?

Odczynnik Liebermann zawiera szkodliwe dla ludzkiego organizmu substancje, dlatego podczas badania zalecane jest stosowanie jednorazowych rękawiczek oraz okularów ochronnych. Jeśli odczynnik dotknie skóry, należy natychmiast przemyć to miejsce wodą z mydłem. Podczas badania nie należy kierować odczynnika w kierunku twarzy!

Gdy skończysz badania, należy przemyć płytkę (lub inną powierzchnię, na której było wykonywane badanie) za pomocą dużej ilości wody, w ten sam sposób należy pozbyć się próbki po badaniu. Wykorzystujący odczynnik Liebermann test narkotykowy powinien być umieszczony w miejscu suchym i chłodnym, z dala od dzieci oraz zwierząt.

Zawsze przed użyciem Liebermann test kit sprawdź datę ważności odczynnika! Jeśli została ona przekroczona, nie powinno się go używać.

Liebermann test – sklep oferuje go w przystępnej cenie

Wykorzystujący odczynnik Liebermann test narkotykowy to produkt wysokiej jakości, który wykonany został za pomocą narzędzi rekomendowanych przez ONZ. Samo to w sobie sprawia, że można mieć zaufania do wyników dokonywanych za jego pomocą pomiarów. Z takich samych zestawów korzystają na całym świecie placówki medyczne oraz różnego rodzaju służby policyjne.

Kupując wykorzystujący odczynnik Liebermann test narkotykowy, dostajesz dostęp do wygodnego narzędzia sprawdzającego czystość substancji. Jeśli wyniki wykonanego badania budzą Twoje wątpliwości, zawsze możesz przeprowadzić kolejne. Pamiętaj jednak, że musisz wykorzystać do tego nową próbkę, a płytka powinna zostać przemyta.

Ile kosztuje wykorzystujący odczynnik Liebermann test? Sklep PRO Test oferuje go w bardzo przystępnej cenie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić dzięki nam nie tylko zdrowie, ale i pieniądze! 

Narkotest Liebermann – przepustka do zdrowia

Nikt, kto zażywa substancje psychoaktywne, nie chce, aby doszło do niespodziewanych efektów ubocznych. Dlatego wykorzystujący odczynnik Liebermann test narkotykowy pozwoli Ci na zachowanie zdrowia – jeśli wykryte zostaną domieszki, wówczas zalecane jest niezażywanie takiej substancji.

W ProtestKit mamy także inne odczynniki do badań substancji, zarówno całe zestawy, jak i wielorazowe, np. test na FENTANYL czy MDMA (Ekstaza) PRO Test. Dzięki nam możesz zabezpieczyć się niezależnie od tego, jaką substancję zażywasz!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.