Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Zażywanie substancji psychoaktywnych zawsze niesie ze sobą ryzyko negatywnych skutków dla zdrowia. Jeśli dodatkowo są zanieczyszczone, czyli znajdują się w nich domieszki innych środków, ryzyko to poważnie wzrasta. Dlatego zalecane jest, aby zawsze przed ich przyjęciem przeprowadzić test na czystość.

Nie musisz w tym celu udawać się do laboratorium i płacić dużych kwot. W naszym sklepie dostępny jest w przystępnej cenie Robadope drug test, za pomocą którego wykryjesz dodatkowe domieszki w substancji. To pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję co do jej zażycia.

Czym jest Robadope test

Robadope test kit to zestaw akcesoriów służących do przebadania posiadanej substancji pod kątem niepożądanych, szkodliwych i toksycznych dodatków. Główną rolę pełni w nim odczynnik, od którego wziął on swoją nazwę. Robadope to najlepszy obecnie na rynku sposób do identyfikacji amin pierwszorzędowych takich jak 2C-B, amfetaminy, MDA, silnie toksycznego PMA, tauryny i innych. Może być stosowany w celu wykluczenia domieszek amin pierwszorzędowych w innych substancjach.

Wykonywany za pomocą odczynnika Robadope test narkotykowy cechuje duża skuteczność, dlatego do jego wyników można mieć zaufanie. Tym bardziej, że powstał przy pomocy narzędzi rekomendowanych przez ONZ. Z tego samego odczynnika korzystają placówki medyczne na całym świecie, a także służby zajmujące się wykrywaniem i identyfikacją niebezpiecznych substancji.

Co zawiera Robadope test kit?

Robadope test kit to zestaw, w skład którego wchodzą następujące elementy:

  • odczynnik Robadope – wysokiej jakości odczynnik chemiczny służący przede wszystkim do identyfikacji amin. Ma formę płynu, zaś w opakowaniu ochronnym z HDPE mieści się 5 ml. Jest to ilość, która powinna wystarczyć do wykonania nawet 100 testów;
  • zabezpieczający wermikulit;
  • porcelanowa płytka – powierzchnia, na której wykonuje się testy. Służy do wielorazowego użytku, przed każdym badaniem musi zostać solidnie oczyszczona;
  • mikroszpatułka – ułatwia rozprowadzenie płynu i mieszanie z nim próbki;
  • instrukcja z aplikacją do wszystkich testów; 
  • ponad 800 substancji.

Wszystkie elementy, z jakich został wykonany Robadope drug test, to najwyższa jakość wykonania. Oferujemy naszym Klientom tylko to, co najlepsze, przez co możemy zadbać skutecznie o ich zdrowie. A ponieważ oferujemy zestaw w bardzo przystępnej cenie, można śmiało powiedzieć, że dzięki ProtestKit oszczędzasz nie tylko zdrowie, ale również czas i pieniądze!

Robadope test narkotykowy – jak go przeprowadzić?

Przeprowadzany za pomocą odczynnika Robadope test narkotykowy to prosta czynność, która nie wymaga żadnych skomplikowanych działań. Należy wykonywać go w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, zalecane jest korzystanie w trakcie z okularów oraz rękawic ochronnych. 

Do badania należy przygotować próbkę substancji, którą chcesz przyjąć. Jeśli ma ona postać tabletki lub kryształka, należy ją skruszyć i rozetrzeć na proszek. W przypadku płynu należy wysuszyć jego kroplę, a jeśli masz blotter lub żelka, wystarczy odciąć jego róg.

Przygotowaną próbkę umieszczasz w zagłębieniu porcelanowej płytki, a następnie pokrywasz ją odczynnikiem Robadope. I to… wszystko! Wystarczy odczekać 3 minuty, a następnie sprawdzić, czy barwa próbki uległa zmianie. Jeśli tak się stało, skorzystaj z aplikacji lub instrukcji, aby zobaczyć znaczenie koloru. Każda domieszka, jaką wykazuje Robadope test, ma określoną barwę reakcji. 

Dlaczego warto wybrać Robadope drug test?

Jeśli wykonany przy użyciu odczynnika Robadope test narkotykowy wykaże, że w substancji znajduje się domieszka, wówczas należy zastanowić się, czy warto zaryzykować jej spożycie? Takie syntetyczne dodatki mogą mieć niezwykle szkodliwe dla zdrowia działanie, a w ekstremalnych przypadkach prowadzić nawet do śmierci. 

Pamiętaj, że Robadope drug test pokazuje tylko obecność domieszki, nie mówiąc nic o jej ilości lub stężeniu. Jeśli chcesz poznać te parametry, musisz wówczas sięgnąć po test TLC na czystość. W połączeniu z odczynnikiem Robadope da Ci wszystkie informacje na temat substancji oraz znajdujących w niej dodatków. 

Robadope test sklep czyli ochrona zdrowia w dobrej cenie

Jak już wspomniano, Robadope test oferowany jest przez nasz sklep w przystępnej cenie. Jego zaletą jest nie tylko wysoka skuteczność, ale także niewielkie gabaryty, dzięki czemu możesz korzystać z niego nie tylko w domu. Bez problemu możesz zabrać go ze sobą w podróż i przeprowadzić test np. w pokoju hotelowym czy nawet w namiocie.

Korzystający z odczynnika Robadope test sklep nasz dostarczy prosto pod wskazany przez Ciebie adres, w dyskretnym opakowaniu. Mamy również inne propozycje dla osób chcących sprawdzić czystość substancji. Oferujemy testy jednorazowe, ukierunkowane na konkretne substancje. Przykładami mogą być test na FENTANYL oraz MDMA (Ekstaza) PRO Test.

ProtestKit to sklep, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do ochrony organizmu przed silnie toksycznymi substancjami różnego pochodzenia. Zapoznaj się z nasza pełną ofertę, wybierz najbardziej pasujący Ci test i zamów go już dzisiaj! 

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.