Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Substancje psychodelicznie nie zawsze są tym, czym powinny być. Zamienniki lub zanieczyszczenia mogą nie tylko zakłócić efekty ich spożywania, ale również mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie osoby zażywającej. Dlatego zawsze warto sprawdzić posiadaną substancję pod kątem zawartości.

Hofmann drug test to takie właśnie rozwiązanie, dzięki któremu możesz skontrolować obecność LSD, DMT i innych. Jego sposób używania jest bardzo prosty, a efekty wysoce miarodajne. Dowiedz się, na czym polega jego działanie i jak przebiega sam test.

Hofmann – test, który pozwoli Ci zbadać czystość środka

Jak sugeruje to nazwa, Hofmann drug test opiera swoje działanie na odczynniku Hofmann. To najlepszy sposób na identyfikację indoli, w tym LSD, DMT, a także innych lizergamidów, tryptamin, melatoniny, 5-htp – i nie tylko! Ponieważ jest on bardzo podatny na działanie wilgoci, powietrza oraz nasłonecznienia, dostarczamy go w buteleczce wykonanej z wysokiej jakości bursztynowego szkła, co daje mu pewną i stabilną ochronę.

Pamiętaj, aby zawsze sprawdzać datę ważności na opakowaniu. Jeśli termin przydatności do użytku minął, nie korzystaj z odczynnika bez sprawdzenia z już potwierdzoną próbką czy nadal działa, ponieważ może on nie pokazywać prawidłowo wyników badania.

Hofmann test kit – z czego się składa?

Hofmann test kit to zestaw, w skład którego wchodzi kilka elementów. Najważniejszy z nich to oczywiście sam odczynnik. Ma formę kryształków, zaś w opakowaniu znajduje się ich tyle, że powinno wystarczyć go na przeprowadzenie nawet 100 testów. Oprócz tego znajdziesz tu porcelanową płytkę, mikroszpatułkę i instrukcję z aplikacją do wszystkich testów oraz ponad 800 substancji. 

Wszystko dostarczane jest wraz z ochronnym wermikulitem, który zabezpiecza elementy zestawu podczas transportu.

Hofmann test narkotykowy – jak wygląda jego przeprowadzenie?

Jeśli przeprowadzasz za pomocą odczynnika Hofmann test narkotykowy, nie jest to skomplikowane zadanie. Musisz umieścić na znajdującej się w zestawie płytce próbkę substancji do badania. Możesz zamiast niej użyć także jakiejkolwiek innej powierzchni ceramicznej, jak dno kubka czy talerza. Jeśli badana substancja ma formę tabletki, proszku lub kryształu, musisz ją skruszyć do formy pyłu. W przypadku badania żelka lub bloteru należy odciąć jego róg (ok. 1/8 objętości).

Można także przeprowadzać Hofmann test przy użyciu płynów. W takiej sytuacji należy wysuszyć kroplę na papierze lub powierzchni ceramicznej.

Co dalej? Po przygotowaniu próbki należy dodać do niej odczynnik – powinno się zastosować taką jego ilość, aby przykryć badany fragment. Następnie trzeba odczekać pięć minut (w przypadku żelka lub blottera będzie to 30 minut) i sprawdzić, jak zmieniła się barwa próbki. Każda substancja znajdująca się w próbce to inna barwa. Dokładne ich wyjaśnienie pokazuje załączona instrukcja, znaczenia wszystkich kolorów znajdziesz także w aplikacji.

Pamiętaj, że test pozwoli Ci wyłącznie na wykrycie obecności danej substancji, jednak nie poda jej ilości. Możesz jednak również to osiągnąć, lecz potrzebny będzie do tego test TLC na czystość.

O czym musisz pamiętać, wykonując Hofmann drug test?

Odczynnik Hofmann zawiera substancje niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Nie należy dopuszczać do jego kontaktu ze skórą, a gdy to się stanie, natychmiast przemyć miejsce kontaktu ciepłą wodą z mydłem. Gdy przeprowadzasz Hofmann test, zalecane jest noszenie rękawiczek ochronnych oraz okularów. Powinno się przeprowadzać go w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Po wykonaniu testu przemyj płytkę (lub inną użytą powierzchnię), a nadmiarowego odczynnika pozbądź się pod bieżącą wodą. Hofmann test kit musi być przechowywany w miejscu suchym i z dala od dzieci oraz zwierząt.

Hofmann test – sklep oferuje go w dobrej cenie

Jeśli interesuje Cię Hofmann test, sklep nasz oferuje go w bardzo przystępnej cenie. Dlatego możesz bardzo skutecznie chronić swoje zdrowie bez konieczności ponoszenia dużych kosztów! Oferujemy nie tylko test Hofmann, ale również i inne, które pozwolą Ci na wykrywanie różnych substancji. W naszej asortymencie znajdziesz zarówno zestawy wielorazowe, jak i przeznaczone do jednorazowego zastosowania, np. test na Fentanyl czy MDMA Pro test.

Wszystkie testy wykonywane są wedle zaleceń organizacji zajmujących się zdrowiem, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, którego wynikom badania można zaufać. Każdy z testów możesz przeprowadzić w łatwy sposób, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonywać je nie tylko w domu, ale również na wakacjach w hotelu czy pod namiotem.

Hofmann test – chroń swoje zdrowie

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które często sięgają po substancje psychodeliczne, jak i tych, którzy korzystają z nich jedynie okolicznościowo. W obu przypadkach wykrycie domieszki powinno być sygnałem ostrzegawczym, skłaniającym do rozważania rezygnacji z substancji, ponieważ może okazać się ona szkodliwa dla zdrowia.

Wykonywany za pomocą odczynnika Hofmann test pozwoli Ci zaoszczędzić zdrowie, czas oraz pieniądze. Dlatego zamów go już dzisiaj i miej pewność, że nie zażyjesz niczego podejrzanego.

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.