Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Zażywanie substancji psychoaktywnych wiąże się z ryzykiem przyjęcia do organizmu substancji zanieczyszczonych. Mogą mieć na niego negatywny, wyniszczający wpływ, zaś w ekstremalnym przypadku prowadzić nawet do śmierci. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzać czystość kryształków, proszków, blotterów oraz tabletek.

Froehde to jeden z najpopularniejszych czynników do przeprowadzania takich właśnie testów. Możesz dostać go u nas w zestawie wraz z niezbędnymi akcesoriami do badania czystości opioidów, MDMA i innych.

Froehde test kit – zestaw, który może uratować Twoje zdrowie

Froehde drug test, czyli narkotest Froehde, można zastosować w celu wykluczenia obecności w substancji psychoaktywnej szczególnie szkodliwych substancji. Zamienniki te mogą mieć niezwykle groźny wpływ na zdrowie, dlatego warto wykonać testu i upewnić się, że zażycie nie będzie wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. A jeśli wykryjesz podejrzane dodatki, wówczas zalecamy wstrzymanie się od zażycia zanieczyszczonej substancji.

W jaki sposób wykonuje się test? Ogólnie jest to bardzo proste działanie, które nie wymaga ani zaawansowanej wiedzy na temat substancji psychoaktywnych, ani specjalistycznego sprzętu. Wszystko, co niezbędne, otrzymujesz w zestawie. Froehde test kit to: odczynnik Froehde, mikroszpatułka oraz porcelanowa płytka, a także instrukcja z aplikacją do wszystkich testów. 

Froehde test – proste wykonanie

Wykonywany za pomocą Froehde test narkotykowy pozwala na identyfikację aż ośmiuset substancji! Pamiętaj jednak, że wskazuje tylko na ich obecność, ale nie ilość w próbce! Jest jednak sposób na to, aby dokonać również pomiaru ilości – w tym celu musisz połączyć odczynniki z dostępnym w naszym sklepie testem TLC na czystość.

Wykonywany za pomocą odczynnika Froehde test jest bardzo prosty – dodaje się go do przygotowanej próbki, którą umieszczasz na porcelanowej płytce. Próbka powinna być skruszona (jeśli masz tabletkę lub kryształ), a w przypadku płynu należy wysuszyć krople na czystym papierze (może posłużyć do tego ręcznik papierowy) lub płytce. Odczynnik Froehde ma formę kryształków. Należy spłaszczyć je w na próbce za pomocą czystego narzędzia – możesz do tego wykorzystać załączoną mikroszpatułkę.

Odczynnik powinien pokryć całą próbkę. Po nałożeniu pozostawiasz całość na trzy minuty, a potem sprawdzasz zmianę koloru. 

Froehde test narkotykowy – jak odczytać jego wynik?

Froehde test kit dostarczany jest wraz z instrukcją, w której podano sposób interpretacji wyników. Możesz także skorzystać w tym celu z aplikacji. W obu przypadkach należy pamiętać, że odczynnik wykryje dodatki tylko wtedy, gdy powodują one ciemniejszą reakcję koloru. Na szczęście zjawisko to występuje u większości substancji i tak np. heroina da barwę fioletową, a 2C-B żółto-zieloną, jednak LSD czy MMC nie zmienią koloru odczynnika.

Jeśli nie masz pewności co do wyniku przeprowadzonego testu lub wydaje Ci się on fałszywy – przemyj płytkę, szpatułkę i przeprowadź kolejny. Froehde test kit to 10 ml odczynnika, co pozwala na wykonanie nawet 100 testów. Kryształki chronione są przez solidne bursztynowe szkło, co chroni je przed wpływem czynników zewnętrznych, jak słońce, wilgoć czy powietrze. Pamiętaj, aby po każdym teście dokładnie zamykać buteleczkę, a następnie przechowywać ją w miejscu o umiarkowanej temperaturze.

Froehde drug test – o czym musisz pamiętać?

Z powodu swojej wysokiej skuteczności odczynnik Froehde jest wykorzystywany globalnie – między innymi przez służby medyczne oraz porządkowe – do identyfikacji benzofuranów, MDMA, MDA, meskaliny, mefedronu oraz opioidów a także met/amfetaminy, tryptamin, fenetylamin i innych. Dlatego możesz mieć zaufanie do wyników przeprowadzonych przez niego badań. 

Pamiętaj, że gdy wykorzystujesz Froehde drug test, należy unikać kontaktu odczynnika z ciałem i ubraniem – a jeśli tak się stanie, należy jak najszybciej przemyć miejsce zetknięcia się Froehde za pomocą wody z mydłem. Zalecamy każdorazowe używanie rękawiczek i okularów ochronnych podczas przeprowadzania testu. Po jego wykonaniu przemyj płytkę oraz szpatułkę pod bieżącą, ciepłą wodą.

Pamiętaj, aby zawsze sprawdzać datę przydatności testu do użycia. Jeśli została ona przekroczona, nie należy z niego korzystać bez upewnienia się z już potwierdzoną próbką czy odczynnik działa! 

Froehde test – sklep nasz ma nie tylko to!

Oferujemy wysokiej jakości Froehde test – sklep nasz sprzedaje go w bardzo przystępnej cenie, dlatego prawidłowe zadbanie o zdrowie nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Ale mamy w naszym asortymencie nie tylko odczynnik Froedhe. W naszym sklepie znajdziesz również zestawy z innymi odczynnikami, jak np. test na FENTANYL czy MDMA (Ekstaza) PRO Test.

Co łączy je wszystkie, to wykonanie w najwyższych standardach rekomendowanych przez organizacje zajmujące się zdrowiem, w tym ONZ. Kupując je u nas masz pewność, że sięgasz po najlepsze testy dostępne na powszechnym rynku. Dlatego jeśli jesteś osobą, która korzysta z substancji psychoaktywnych, lub znasz taką, zamów Froehde test kit już dzisiaj. A gdy masz z nimi kontakt jedynie od czasu do czasu, mamy dla Ciebie również testy jednorazowe z różnymi odczynnikami.

Zobacz i zamów już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.