Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Narkotesty na LSD – Testy na czystość LSD

Jedno i wielorazowe testy na LSD. Odczynniki Ehrlich i Hofmann są polecane do identyfikacji lizergamidów, w tym LSD. Odczynniki Marquis i Mecke pomagają wykryć 2C-x, DOx lub NBOMy. Aby odkryć pełen skład i oszacować stężenie (%) połącz odczynniki z testem na czystość (TLC).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

LSD to bardzo silna i popularna substancja psychodeliczna. Została wynaleziona w 1943 roku, a do lat siedemdziesiątych XX wieku korzystano z niej w psychiatrii do leczenia depresji, lęków oraz zaburzeń. Należy jednak mieć na uwadze, że jeśli domniemane LSD jest zanieczyszczone przez inne substancje, zwłaszcza syntetyczne, może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia.

Dlatego oferujemy naszym Klientom testy na czystość LSD. Pozwolą one na przebadanie posiadanej substancji pod kątem obecności LSD, a także jej jakości. Dowiedz się, dlaczego takie badanie jest niezwykle ważne oraz jak proste są sposoby, aby je przeprowadzić.

Wszystko, co musisz wiedzieć o testach na LSD

Testy na LSD możemy podzielić ogólnie na dwie główne kategorie. Pierwsza to zestaw narzędzi i odczynników pozwalających na wykrycie jej obecności w poddanej badaniu próbce. Druga to zestawy TLC, umożliwiające odkrycie ile substancji znajduje się w próbce oraz oszacowanie stężenia wszystkich obecnych domieszek. By uzyskać najbardziej miarodajne wyniki, warto łączyć badanie odczynnikami oraz testem na czystość TLC.

Narkotest na LSD: Co to jest i jak działa?

W jaki sposób działają testy wykrywające obecność LSD? Wykorzystuje się tu specjalne odczynniki, które wchodzą w reakcję z próbką substancji. Efektem jest zmiana koloru odczynnika po dodaniu do próbki, a wynik badania różni się w zależności od otrzymanej barwy.

Nie musisz obawiać się, że wykonanie testu jest trudne czy skomplikowane. Wszystkie narkotesty na LSD wymagają wykonania kilku prostych czynności, a załączone do nich instrukcje pokazują sposób ich przeprowadzenia krok po kroku. Dlatego nie musisz mieć żadnej wiedzy na ten temat, aby wykorzystać ich możliwości.

Jak wykonać testy narkotykowe na LSD?

Narkotest na LSD polega na przygotowaniu próbki do badania. W przypadku żelka lub blottera powinno być to przynajmniej 1/4 kawałka. Tabletkę, proszek lub kryształ należy skruszyć na drobny pył. Tak przygotowaną próbkę przysypuje się odczynnikiem, a następnie, po upłynięciu pewnego czasu, należy sprawdzić efekt reakcji. Powinna być nim zmiana koloru odczynnika dodanego do próbki.

Wykrywanie LSD: Jak interpretować wyniki testów?

Co oznacza zmiana koloru odczynnika? Należy porównać ją z załączoną do testu instrukcją, możesz także sprawdzić rezultat na naszej stronie. Co warto podkreślić – test narkotykowy na LSD przy zastosowaniu odczynnika lub odczynników wskazuje obecność, ale nie ilość substancji czy ich stężenie. Mieszanki mogą być wykryte odczynnikami jedynie wówczas, gdy znajdująca się domieszka powoduje ciemniejszą reakcję koloru niż oczekiwana substancja. Można jednak skorzystać dodatkowo z testu TLC na czystość, aby wykryć liczbę składników i oszacować ich stężenie.

Porównanie różnych testów na LSD

Czym różnią się od siebie znajdujące w naszej ofercie testy na LSD? Przede wszystkim ilością możliwych zastosowań. W naszej ofercie mamy zarówno testy jednorazowe, służące do przetestowania jednej próbki, jak również wielorazowe, dzięki którym możesz wykonać nawet 100 testów. Ponadto każdy test na LSD ma inny zestaw odczynników.

Dlatego znajdziesz w naszej ofercie zarówno jednorazowy LSD PRO Test, wyposażony w odczynnik Ehrlich, jak również narkotest z odczynnikiem Marquis oraz wielorazowy LSD PRO Test, zawierający cztery odczynniki: Ehrlich, Hofmann, Marquis, Mecke. 

Test narkotykowy na LSD vs. inne metody wykrywania

Czy istnieją inne sposoby na wykrywanie LSD? Tak, jednak są znacznie bardziej skomplikowane i złożone niż te, które oferujemy naszym Klientom. Ponadto wymagają specjalistycznych urządzeń i akcesoriów, dlatego sporo kosztują. My oferujemy wszystkie testy w bardzo przystępnych cenach, dlatego można śmiało powiedzieć, że dzięki nam oszczędzasz zdrowie, czas oraz – co równie ważne – swoje pieniądze!

Testy na obecność LSD: Jakie są dostępne opcje?

Wszystkie obecnie dostępne testy narkotykowe na LSD znajdują się na naszej stronie. Każdy posiada wyczerpujący opis, dzięki któremu dowiesz się, jakie narzędzia zawiera oraz w jaki sposób należy go używać. To pozwoli Ci wybrać taki, który nie tylko będzie badał to, co chcesz (czyli obecność lub domieszki), ale również pozwoli zrobić to w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Testy na czystość LSD: Dlaczego są tak ważne?

Zanieczyszczone domniemane LSD może nie tylko nie dać spodziewanego efektu, ale działać w destruktywny sposób na organizm, prowadząc do stanu zagrażającego życiu. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaka domieszka znalazła się w substancji oraz w jakim stężeniu. Jednak należy pamiętać, że dodatek może mieć śmiertelnie niebezpiecznie działanie.

Dlatego tak ważne jest, aby przeprowadzić test na LSD przed skorzystaniem z tej substancji.

Narkotesty na LSD: Bezpieczeństwo i skuteczność

Kupując test na obecność LSD z pewnością zastanawiasz się nad tym, czy jego używanie jest w pełni bezpieczne? Jeśli będziesz postępować zgodnie z zaleceniami znajdującymi się w instrukcji, nie powinno być problemów. Musisz jednak pamiętać o kilku rzeczach.

Bezpieczeństwo testów narkotykowych na LSD

Gdy stosujesz testy na LSD z odczynnikami, musisz mieć na uwadze, że mogą być one żrące lub/i toksyczne. Dlatego unikaj kontaktu z drogami oddechowymi oraz wzrokiem, a także ze skórą. W przypadku, gdy odczynnik lub płyn testowy wyleją Ci się na skórę, należy miejsce kontaktu jak najszybciej przemyć bieżącą wodą z mydłem.

Skuteczność narkotestów na LSD

Nie musisz się obawiać, że testy na obecność LSD lub jego czystość dadzą fałszywe rezultaty. Korzystamy do ich tworzenia wyłącznie z narzędzi rekomendowanych przez samo ONZ. Takich samych zestawów używają m.in. policja oraz służby medyczne. Dlatego możesz mieć pewność, że rezultat odpowiada stanowi faktycznemu.

Testy wykrywające obecność LSD: Praktyczne zastosowania

Kiedy testy na LSD mogą okazać się potrzebne? Odpowiedź jest prosta – zawsze, gdy masz do czynienia z tą substancją. Dzięki nim unikniesz ryzyka poważnych problemów ze zdrowiem. Możesz także ocenić jej wiarygodność i zrezygnować ze stosowania zanieczyszczonej.

Jakie są możliwe zastosowania testów na LSD?

Testy na wykrywania i czystość LSD możesz stosować praktycznie wszędzie. Sprawdzą się równie dobrze w domowym zaciszu, jak i podczas pobytu w hotelowym pokoju na wakacjach, czy nawet pod namiotem. 

Już dzisiaj wybierz test dla siebie i zamów z naszego sklepu!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.