Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Narkotesty TLC

Narkotesty na czystość występują w 3 rodzajach: odczynniki kolorymetryczne, zestawy TLC i paski testowe. Użyj zestawu odczynników aby zidentyfikować najpopularniejsze substancje. Połącz odczynniki z zestawem TLC aby odkryć pełną liczbę i ilość (%) niemal wszystkich składników. Użyj pasków testowych na fentanyl aby wykluczyć fentanyl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Czym są testy narkotykowe TLC? Jest to specjalistyczny zestaw, zawierający narzędzia oraz płyny niezbędne do tego, aby zidentyfikować liczbę substancji oraz wysokość ich stężenia w kryształach, proszku, roztworze, roślinach lub tabletkach. W zależności od wybranego testu można określić za jego pomocą stężenie MDMA (Ecstasy), kokainy, THC, CBD, może być to także wykrywanie domieszek w innych substancjach – tego testu można użyć, aby oszacować liczbę i ilość substancji w próbkach.

W jaki sposób należy ich używać, jaka jest ich skuteczność, a także wiarygodność? Wyjaśniamy wszystkie te zagadnienia. Przeczytaj i dowiedz się tego już dzisiaj!

Testy TLC: Przewodnik

Test narkotykowy TLC może być albo pełny, czyli pozwalający wykryć oraz oszacować liczbę (obecność domieszek) alkaloidów, kannabinoidów oraz substancji syntetycznych, albo nastawiony na badanie zarówno liczby substancji jak i stężenia konkretnego środka. W celu przeprowadzenia badania należy wykorzystać próbkę danej substancji. Może mieć ona formę proszku, płynu, rośliny, kartonika czy żelu. Do wykonania testu niezbędna będzie określona w instrukcji proporcja próbki do dołączonego płynu testowego. 

Wszystko, co musisz wiedzieć o testach TLC

Należy pamiętać o tym, że zestaw TLC nie zastępuje odczynników do identyfikacji substancji. Pozwala tylko na ocenienie ich liczby oraz stężenia. Każdy narkotest TLC ma od jednego do kilku płynów testowych, których zastosowanie służy do innych celów. Na przykład Pełny PRO Test na Czystość (TLC) zawiera płyny testowe dla kokainy, kannabinoidów, MDMA i innych syntetycznych substancji lub alkaloidów. Z kolei PRO Test na Czystość MDMA (TLC) ma jeden podstawowy płyn testowy do MDMA, amfetaminy, 2C-B, DMT, LSD, heroiny, ketaminy i innych syntetycznych substancji, z wyjątkiem benzodiazepin, katynonów, kokainy i kannabinoidów.

Ile razy możesz skorzystać z danego testu – zależy od tego czy będziesz badać próbki indywidualnie czy kilka jednocześnie. Każdy z nich to inwestycja w co najmniej kilka badań, a więc mogą posłużyć Ci przez dłuższy czas.

Jak prawidłowo stosować test narkotykowy TLC

Każdy test TLC ma dokładną instrukcję użytkowania. Pokazuje ona kolejne kroki wykonywania badania, dzięki czemu nawet ktoś, kto nie miał wcześniej do czynienia będzie w stanie bez problemu poprawnie przeprowadzić cały proces. Ale uwaga – należy wziąć pod uwagę nie tylko samo badanie, ale również zadbać o odpowiednie warunki otoczenia zarówno do testu, jak i przechowywania wchodzących w jego skład elementów. 

Dobrym przykładem może być PRO Test na Czystość MDMA (TLC). Zawarte w zestawie płytki do testowania czystości są bardzo wrażliwe i muszą być koniecznie przechowywane w ciemnym i suchym miejscu. Same płyny testowe mają odpowiednią ochronę dzięki specjalnym opakowaniom z wysokiej jakości szkła i aluminium. Idealnie dopasowane zamknięcia gwarantują brak dostawania się do wnętrza zanieczyszczeń z powietrza, wilgoci itp. 

Narkotesty TLC: Porównanie

W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane narkotesty TLC. Który z nich najlepiej wybrać? Odpowiedź na to pytanie zależy przede wszystkim od tego, jaka substancja będzie badana. Jak wspomniano wcześniej, posiadamy zarówno testy ogólne na czystość, a także przeznaczone dla konkretnych środków. Dlatego porównanie narkotestów TLC nie jest trudne – jeśli np. chcesz sprawdzić czystość MDMA, kokainy, THC lub CBD, wybierz np. PRO Test na Czystość MDMA (TLC). Jeśli chcesz sprawdzić czystość różnych substancji, wybierz Pełny PRO Test na Czystość (TLC).

Porównanie narkotestów TLC: Jak wybrać najlepszy?

Wszystkie testy TLC, jakie znajdują się na naszej stronie, mają swoje dokładne opisy, dzięki czemu możesz wybrać najlepiej Ci odpowiadający. Przy wielu z nich znajdują się również filmiki pokazujące wykorzystanie danego testu w praktyce. To z kolei pomoże Ci w jego użytkowaniu.

Przy opisach wymienione są również wszystkie elementy oraz akcesoria wchodzące w skład zestawu. Gwarantujemy, że w każdym z nich znajduje się wszystko, co tylko potrzebne do udanego przeprowadzenia badania – zaczynając od odczynników, kończąc na rękawicach ochronnych oraz latarkach UV-C (jedynie baterie AA musisz dokupić samodzielnie).

Skuteczność narkotestów TLC: Bezpieczeństwo i wiarygodność

Zanim wydasz swoje pieniądze, z pewnością chcesz wiedzieć, że kwota, jaką poświęcisz na narkotesty, gwarantuje właściwe wyniki. To słuszne pytanie, ponieważ nie ma sensu kupować czegokolwiek w ciemno. Na szczęście możemy odpowiedzieć twierdząco – tak, wszystkie znajdujące się w naszej ofercie testy cechuje wysoka skuteczność, ponieważ oferujemy jedynie dobrze ugruntowane rozwiązania rekomendowane przez ONZ. Jednak gdy ich używasz, musisz zachować pewne zasady związane z bezpieczeństwem.

Jaka jest skuteczność narkotestów TLC

Jak pokazują to badania oraz statystyki, skuteczność narkotestów TLC jest wysoka i fałszywe wyniki są rzadkością. Należy jednak wziąć pod uwagę, że skuteczność testu mogą zaburzać takie czynniki, jak nieprawidłowe obchodzenie się z płytkami lub innymi elementami zestawu, a także nieprzestrzeganie zaleceń producenta co do przechowywania odczynników. 

Bezpieczeństwo i wiarygodność testów narkotykowych TLC

Podczas korzystania z testów należy zachować szczególną ostrożność. Zawsze należy zakładać znajdujące się w zestawie rękawiczki, a podczas korzystania z odczynników trzymać je maksymalnie daleko od oczu i ust. Testy powinny odbywać się w przewiewnym, suchym miejscu, bez obecności zwierząt oraz dzieci. Nie należy również kierować w stronę twarzy lampy UV-C!

W sytuacji, gdy odczynnik zetknie się ze skórą, należy jak najszybciej przemyć miejsce kontaktu ciepłą wodą z mydłem.

Narkotesty TLC: Zastosowania

Narkotesty to nieoceniona pomoc dla osób, które zamierzają używać substancji psychoaktywnych. Dzięki nim można sprawdzić skład i w ten sposób uniknąć ryzyka zażycia substancji z domieszką lub szczególnie niebezpiecznej. Mogą także pomóc podczas badań toksykologicznych oraz chemicznych mających na celu identyfikację środka, który mógł znaleźć się w organizmie pacjenta. Pamiętaj jednak o tym, że testy na czystość typu TLC tylko sprawdzają obecność dodatków i ilość oczekiwanej substancji, do identyfikacji składników potrzebujesz odczynników kolorymetrycznych.

Narkotesty dla firm: Jak zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy

Jak w miejscu pracy posłużą narkotesty TLC dla firm? Za ich pomocą można zidentyfikować substancje psychoaktywne oraz znajdujące się w nich dodatki. Zgodnie z przepisami prawa pracy każda osoba znajdująca się pod wpływem takich substancji powinna być odsunięta od wykonywania swoich obowiązków. Pozytywny wynik narkotestu może skutkować konsekwencjami służbowymi, włącznie ze zwolnieniem dyscyplinarnym. Wynik testu może stanowić przed sądem pracy koronny dowód posiadania lub zażycia substancji psychoaktywnej.    

Narkotesty do użytku domowego: Kiedy i jak ich używać?

Narkotesty TLC do użytku domowego mogą posłużyć każdemu. Sprawdzenie czystości substancji skutecznie eliminuje ryzyko wprowadzenia do organizmu potencjalnie niebezpiecznych elementów, mogących mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie, a nierzadko także zagrażające życiu.

Dzięki testom narkotykowym na czystość możesz przekonać się z dużą dokładnością, czy środek taki nie będzie stwarzać niebezpieczeństwa dla zdrowia bądź życia.

Warto podkreślić, że wszystkie testy na czystość są dostępne w naszym sklepie w bardzo przystępnych cenach. Każdy z nich umożliwia przeprowadzenie co najmniej kilku badań. Mamy także niezbędne dla testów akcesoria, jak dodatkowe płyny testowe, barwnik do identyfikacji kannabinoidów wykrytych testem na kannabinoidy czy refill testów TLC. Dlatego po zużyciu posiadanych możesz w każdej chwili dokupić kolejne, uzupełniając posiadany zestaw.

Dlatego już dzisiaj zainwestuj w skuteczny narkotest, zacznij oszczędzać Twoje zdrowie, pieniądze i czas!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.