Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Zestawy odczynników

Narkotesty na czystość występują w 3 rodzajach: odczynniki kolorymetryczne, zestawy TLC i paski testowe. Użyj zestawu odczynników aby zidentyfikować najpopularniejsze substancje. Połącz odczynniki z zestawem TLC aby odkryć pełną liczbę i ilość (%) niemal wszystkich składników. Użyj pasków testowych na fentanyl aby wykluczyć fentanyl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Do czego służy zestaw odczynników? Mamy tu do czynienia z zestawem środków chemicznych, za pomocą których można sprawdzić, czy w danej próbce znajduje się konkretna substancja czy nie. Każdy taki zestaw posiada inne rodzaje odczynników, w związku z czym liczba wykrywanych przez niego substancji jest odmienna. 

W jaki sposób używać odczynników? Czy pokazywane przez nie wyniki są zgodne ze stanem faktycznym? Przeczytaj i poznaj odpowiedzi na te pytania.

Zestaw narkotestów: Przewodnik użytkowania

Odczynniki do testów przeznaczone są do stosowania w zestawach narkotestów, które w szerokim wyborze oferujemy w naszym sklepie. Stosuje się je w celu wykrycia w środkach psychoaktywnych innych substancji. Jakich? W zależności od odczynnika może to być np. 2C-B, benzofurany, kannabinoidy, MDMA, MDA, met/amfetamina, LSD, DMT, ketamina, mefedron, opioidy i inne. Można dzięki nim wykluczyć między innymi fentanyl, NBOMe, PMA/PMMA.

Wszystko, co musisz wiedzieć o zestawie narkotestów

Zestaw narkotestów to wszystkie narzędzia niezbędne do tego, aby przeprowadzić badanie wybranej substancji. Odczynniki stanowią w nim główną rolę, ponieważ to za ich pomocą są wykrywane dodatki. Próbki do badania mogą być w formie płynnej, proszku, tabletki, kartonika, żelu lub suszu. Jeśli zostanie wykryta substancja, odczynnik zmieni swój kolor. Zestaw kilku odczynników jest niezbędny dla maksymalnej precyzji badania i wykluczenia najpopularniejszych domieszek.

Jak prawidłowo stosować zestaw narkotestów?

Zaletą używania takich zestawów jest łatwość ich używania. Nie są potrzebne żadne szkolenia z użycia zestawu narkotestów. Każdy ma dokładną instrukcję, pokazującą krok po kroku kolejne etapy przeprowadzania badania tego typu. Jest to na tyle łatwe, że każdy z tym sobie poradzi, a polega głównie na umieszczeniu próbki substancji psychoaktywnej na porcelanowej płytce. Czasami korzysta się także z ceramicznego talerza lub spodu kubka. Po zastosowaniu odczynnika/odczynników na próbce należy odczekać określony czas, a następnie odczytać wyniki z załączonej instrukcji.   

Narkotesty – zestaw odczynników: Porównanie

Każdy zestaw odczynników do narkotestów w naszym sklepie to sprawdzony produkt, który przeszedł szereg rygorystycznych badań przed dopuszczeniem do sprzedaży. Wszystkie reprezentują najwyższą jakość, a dostarczane są w opakowaniach, które blokują jakikolwiek wpływ warunków zewnętrznych na odczynniki – jak światło, wilgoć, powietrze itp. 

Porównanie zestawów narkotestów: Jak wybrać najlepszy?

Porównanie zestawów narkotestów może być tylko możliwe pod kątem ilości i szybkości wykrywanych substancji. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: narkotesty – zestaw do domu i miejsca pracy, są w naszym sklepie dostępne w szerokim wyborze, dlatego możesz zawsze znaleźć dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Najbardziej rozbudowany jest Pełny PRO Test – znajduje się w nim jedenaście odczynników, pozwalających na zidentyfikowanie ponad 800 substancji! Są dostępne także inne, jak np. MDMA (Ekstaza) PRO Test z pięcioma odczynnikami czy czteroodczynnikowy LSD PRO Test.

Co warto podkreślić, w każdym opakowaniu znajduje się ilość odczynnika umożliwiająca wykonanie co najmniej kilkudziesięciu testów, a przy największej staranności nawet 100 prób! Szukając odczynników dla siebie, wybierz takie, które pozwolą na badania substancji psychoaktywnej, która najbardziej Cię interesuje.

Skuteczność zestawu narkotestów: Bezpieczeństwo i wiarygodność

Jeśli masz zestaw narkotestów – odczynniki są w nim niezbędne. Jednak czy ich używanie jest bezpieczne? Czy można mieć zaufanie do podawanych przez nie (w formie kolorów) rezultatów? Przyjrzyjmy się tym zagadnieniom.

Jaka jest skuteczność zestawu narkotestów?

Skuteczność zestawu narkotestów potwierdzają rekomendacje ONZ. Na ich podstawie można określić, że ryzyko podania fałszywego wyniku stoi na bardzo niskim poziomie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do otrzymanego rezultatu, wówczas możesz dla pewności powtórzyć test lub użyć dodatkowych odczynników i testów TLC, które pozwalają zweryfikować liczbę substancji i ich stężenie.

Bezpieczeństwo i wiarygodność zestawu narkotestów

Jak używać zestawu narkotestów w sposób bezpieczny? Musisz wziąć pod uwagę, że odczynniki są silnymi substancjami chemicznymi, dlatego podczas prowadzenia testów korzystaj z rękawiczek. Należy unikać kontaktu ust lub oczu z odczynnikami! W przypadku zetknięcia się ze skórą należy ją natychmiast przemyć wodą z mydłem.

Narkotesty – zestaw do domu: Zastosowania

Narkotesty do użytku domowego – zestaw taki posłuży osobom, które chcą skorzystać z substancji psychoaktywnych i mieć pewność, że nie znajdują się w nich żadne szkodliwe dla organizmu domieszki.   

Jak używać zestawu narkotestów w domu?

Dokładny sposób użycia każdego narkotestu podaje załączona do niego instrukcja. Jej wykonanie zagwarantuje, że osiągniesz wiarygodne wyniki, zaś cały proces zostanie przeprowadzony bezpiecznie.

Użycie zestawu narkotestów: Jak się przygotować

W celu wykonania testy potrzebna będzie czysta, biała powierzchnia do testowania. Możesz do tego użyć dołączonej płytki ceramicznej, talerza lub nawet spodu kubka. Przygotuj próbkę – jeśli ma formę tabletki (pastylki), musisz ją rozetrzeć na proszek. Przed rozpoczęciem testu właściwego załóż koniecznie rękawice ochronne!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.