Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Zdrowie

Spróbuj filtrów do palenia i gum z suplementami aby redukować szkody od zaraz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać o tym, że zdrowie ma się jedno i trzeba o nie dbać. Jeśli zażywasz substancje psychoaktywne, warto zapewnić sobie naturalne, medyczne wsparcie, które pozwoli na utrzymanie doskonałej kondycji. A nawet jeżeli nie korzystasz z takich środków, dobrze zasilić organizm w minerały i witaminy niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania.

Zobacz, jak dzięki naszemu sklepowi możesz pomóc swojemu zdrowiu!

Produkty prozdrowotne, akcesoria dla palaczy

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie akcesoria dla palaczy oraz suplementy to produkty prozdrowotne, mające na celu redukcję negatywnych skutków związanych z paleniem, a także uprzyjemniające korzystanie z substancji psychoaktywnych. Wszystkie spełniają normy związane z wyrobami medycznymi oraz spożywaniem.

Organiczne filtry do palenia

Lubisz zapalić od czasu do czasu skręta? Jeśli tak, mamy dla Ciebie organiczne filtry do palenia. Dzięki nim palenie stanie się bardziej przyjemne i smakowite. Wszystko zależy od tego, który wybierzesz. Niektóre z nich posiadają także specjalny system chłodzenia dymu, co jeszcze bardziej zwiększa doznania. 

Co to są organiczne filtry do palenia i jak działają?

Filtry do palenia neutralizują powstające przy paleniu substancje szkodliwe znacznie lepiej, niż tradycyjne filtry. Inne cechy zależą od konkretnej marki. Na przykład Rolls Smart Filters wyposażono w dziurki w górnej części. Po co? Otóż tworzą one próżnię wokół filtra, dzięki czemu mieszanka zawsze „dobrze leci”. Purize Xtra Slim Organic to z kolei filtry węglowe zapewniające najskuteczniejsze oczyszczanie dymu.   

Tabletki regeneracyjne: Skuteczność i zastosowanie

Tabletki regeneracyjne to preparaty mające w swoim składzie minerały niezbędne dla organizmu do prawidłowego funkcjonowania. Aby ich przyjmowanie było maksymalnie przyjemne, mają zazwyczaj miły smak, np. limonkowy. Są polecane dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w glukozę, potas, sód oraz witaminę C. 

Jak działają tabletki regeneracyjne?

Podobnie jak suplementy i leki, także tego typu tabletki regeneracyjne zażywa się w podany przez producenta sposób. Najczęstszą postacią jest rozpuszczenie ich w wodzie, spotyka się także przeznaczone do połykania. Po trafieniu do organizmu rozpuszczają się, przenikając do krwioobiegu i rozprowadzając swoje składniki.

Kiedy i jak stosować tabletki regeneracyjne?

Należy pamiętać, że tabletki nie zastąpią uregulowanej i zbilansowanej diety, a stanowią dla niej wsparcie. Należy stosować przede wszystkim przy niedoborze minerałów i witamin. Pamiętaj, aby nigdy nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Tryptofan

Tryptofan to suplement mogący pomóc uzupełnić ilość serotoniny. Jest to też produkt dedykowany weganom oraz wegetarianom, powstał bez dodatku żadnych substancji oraz związków odzwierzęcych.

Co to jest tryptofan i jakie są jego korzyści?

Tryptofan stanowi suplement diety w oparciu o aminokwas L-tryptofan. Jego zażywanie skutecznie pomaga walczyć z bezsennością, a równocześnie przywraca optymalny poziom serotoniny, czyli tzw. hormonu szczęścia. Jest wskazany dla osób o obniżonym poziomie serotoniny oraz chcących walczyć z nałogami. Obniża także apetyt, co pomoże osobom odchudzającym się.

Skutki uboczne i przeciwwskazania dla tryptofanu

Niestety, u niektórych osób zażywanie tryptofanu może wywołać biegunkę, nudności oraz bóle głowy. Nie powinno zażywać się go w połączeniu z lekami uspokajającymi lub antydepresyjnymi ani innymi substancjami psychoaktywnymi. 

Aspiryna

Tradycyjna aspiryna jest powszechnie znana, jednak u nas znajdziesz ją w połączeniu z kofeiną, co daje nam Coffepirine.

Zastosowanie i działanie aspiryny

Tradycyjna aspiryna służy do redukowania stanów zapalnych i dolegliwości bólowych, ale może również  zapobiegać rozwojowi chorób cywilizacyjnych i łagodzić ich skutki. Coffepirine może być stosowana na różne bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu. 

Aspiryna – czy jest bezpieczna dla każdego?

Aspiryna nie powinna być używana w okresie ciąży i karmienia piersią, u osób chorujących na astmę oskrzelową, zaburzenia pracy wątroby lub nerek.

Guma z magnezem na szczękościsk

Guma z magnezem na szczękościsk to bezcukrowa guma od obniżenia napięcia mięśni. Pomaga utrzymać mineralizację zębów i neutralizuje kwasy w jamie ustnej, zmniejszając suchość w ustach. Zapewnia efekt zmniejszenia poziomu zmęczenia i znużenia.

Jak działa guma z magnezem na szczękościsk?

Guma zawiera magnez, a jego przyswajania wspomaga prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu energetycznego, wspiera układ nerwowy oraz syntezę białek. Bierze również udział w utrzymaniu kości i zębów poprzez metabolizm wapnia. 

Sklep z narkotestami i akcesoriami dla palaczy

Nasz sklep z akcesoriami dla palaczy oferuje także szereg innych produktów, jak narkotesty czy odczynniki. Wszystkie propozycje łączą przystępne ceny. Zobacz i zamów już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.