Skip to content
Days
Hours
Minutes
Seconds

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Narkotesty na PMMA – Testy na czystość PMMA

Narkotesty na PMMA to odczynniki kolorymetryczne, zestawy TLC i paski testowe. Wybierz odczynniki w celu identyfikacji większości substancji (sprawdź reakcje na protestkit.pl/wyniki). Połącz odczynniki z zestawem TLC aby odkryć pełną liczbę i stężenie składników. Użyj testów paskowych aby wykluczyć fentanyl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Zarówno stosowanie MDA, jak i MDMA może nieść ze sobą skutki uboczne. Jest to częsty efekt ich używania. Może się objawiać m.in. podwyższoną temperaturą ciała, wymiotami, podniesieniem ciśnienia, szczękościskiem oraz uczuciem potężnej suchości w ustach a nawet utratą przytomności. Jednak jeżeli substancja będzie zanieczyszczona, mogą pojawić się znacznie gorsze efekty, mające inne, dłuższe lub nawet trwałe skutki dla organizmu.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy testy narkotykowe na PMMA. Dowiedz się, czym są, jak je stosować oraz co możesz dzięki nim uzyskać.

Wszystko, co musisz wiedzieć o testach na PMMA

Spożywanie PMMA zawsze wiąże się z ryzykiem. Występujące powszechnie tabletki Ecstasy bardzo często są „dopalane” przez różnego rodzaju substancje syntetyczne. Te dodatki niezwykle często powodują problemy z sercem, układem krwionośnym oraz mają bardzo negatywny wpływ na newralgiczne funkcje organizmu. Ryzykiem są też tabletki z wyjątkowo dużą dawką MDMA lub MDA, czasem przekraczającą 200-300 mg czyli wielokrotność przeciętnej dawki. Testy na PMMA powstały po to, można było zidentyfikować i/lub potwierdzić czystość substancji.

Narkotest na PMMA: Co to jest i jak działa?

Jak działa test na PMMA? To zależy od konkretnego rodzaju. Oferujemy jedno- i wielorazowe testy na PMMA. Mają one takie odczynniki, jak Marquis, Mecke, Simon’s i Robadope są polecane do identyfikacji MDxx. Ponadto odczynnik Robadope pomaga wykryć domieszkę PMA, MDA, amfetaminy, tauryny lub 2C-B, a odczynnik Zimmermann domieszkę 3-CMC i innych katynonów. Aby odkryć liczbę składników i oszacować ich stężenie (%) połącz odczynniki z Testem na Czystość MDMA (TLC).

Jak wykonać testy narkotykowe na PMMA?

Testy wykrywające obecność PMMA odbywają się przy użyciu specjalnych odczynników, które dodaje się się do próbki substancji. W zależności od testu wykonuje się go na płytce, czystej powierzchni ceramicznej lub przy użyciu specjalnej ampułki. We wszystkich przypadkach jest to czynność bardzo prosta, a ponieważ wszystkie testy mają instrukcje opisujące dokładnie kolejne działania, z pewnością dasz sobie radę.

Wykrywanie PMMA: Jak interpretować wyniki testów?

Narkotesty na PMMA pokazują swoje wyniki poprzez zmianę koloru odczynnika dodanego do próbki. Skąd masz wiedzieć, co znaczy która barwa? To wyjaśnia dołączona do testu instrukcja. Znajduje się ona także na naszej stronie.

Porównanie różnych testów na PMMA

Czym się różnią między sobą testy na czystość PMMA? Przede wszystkim możliwościami, a także ilością możliwych użyć. W zależności od wybranego otrzymuje się również inne narzędzia. Najlepiej posłużyć się kilkoma przykładami.

MDMA (Ekstaza) PRO Test (1 test) – to test na wykrywaniePMMA jednorazowego zastosowania. Zawiera odczynnik Marquis – najpopularniejszy test do sprawdzenia kryształów, proszków i tabletek. Korzystania się z niego do sprawdzania MDMA, 2C-B, DMT, met/amfetaminy, mefedronu, opioidów i wielu innych substancji.

MDMA (Ekstaza) PRO Test – zestaw zawierający pięć odczynników: Marquis, Mecke, Robadope, Simon’s i Zimmermann. Każda butelka zawiera 5 ml (płyny) lub 10 ml (kryształki), w sumie do 100 testów.

Test na narkotyki MARQUIS – najpopularniejszy z odczynników do sprawdzenia 2C-B, DMT, MDMA, met/amfetaminy, mefedronu, opioidów i innych, umożliwia wykonanie nawet 100 testów.

Test narkotykowy na PMMA vs. inne metody wykrywania

Narkotest na PMMA nie jest oczywiście jedynym sposobem na identyfikację substancji oraz sprawdzenie domieszek. Jednak pozostałe metody wiążą się z koniecznością zakupu zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego. Nasze testy mają bardzo przystępne ceny, dlatego nie musisz przepłacać, aby być w stanie skontrolować MDA/MDMA.

Testy na obecność PMMA: Jakie są dostępne opcje?

W naszym sklepie możesz nabyć dwa rodzaje testów. Pierwszy to odczynniki kolorymetryczne czyli test na obecność PMMA i innych substancji. Odczynniki zmieniające kolor są w stanie na podstawie próbki zidentyfikować, czy zawiera którąś z tych substancji lub najpopularniejszych zamienników i domieszek. Drugi rodzaj testów to testy wykrywające pełny skład, czyli liczbę i stężenie składników czyli testy TLC. Te umożliwią zbadanie, czy coś zostało dodane do MDMA/MDA nawet jeśli domieszka nie reaguje z żadnym odczynnikiem, jak np. kofeina. Pozwalają nie tylko na wykrycie liczby domieszek, ale również na określenie ich stężenia.

Testy na czystość PMMA: Dlaczego są tak ważne?

Test narkotykowy na PMMA to sposób na to, aby wykryć zanieczyszczenia w tabletkach, kryształkach czy proszkach. Jeśli okaże się, że substancja nie jest czysta, wtedy szczególnie warto rozważyć, czy warto ją zażyć, gdyż może wiązać się to  bardzo negatywnymi efektami zdrowotnymi.

Dlatego można powiedzieć, że dzięki naszym testom ocalisz swoje zdrowie!

Narkotesty na PMMA: Bezpieczeństwo i skuteczność

Czy nasze testy na PMMA są bezpieczne? Instrukcja ściśle określa, w jaki sposób posługiwać się wszystkimi narzędziami i jeśli będziesz się do niej stosować, korzystanie z testów nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Warto jednak pamiętać o kilku istotnych rzeczach.

Bezpieczeństwo testów narkotykowych na PMMA

Testy na PMMA korzystają z odczynników. Są to środki chemiczne, które mogą być żrące lub/i toksyczne. Dlatego należy używać ich wyłącznie w dobrze wietrzonym pomieszczeniu oraz zakładać rękawiczki jednorazowe. Nie wolno dopuścić do kontaktu ze skórą, a jeśli tak się stanie, należy przemyć miejsce kontaktu wodą z mydłem.

Zwróć również uwagę na datę przydatności testów. Jeśli została przekroczona, upewnij się czy testy nadal działają przy pomocy już sprawdzonej próbki lub innej potwierdzonej substancji, np. aspiryny.

Skuteczność narkotestów na PMMA

Nasze testy są przygotowane zgodnie z wytycznymi ONZ. Dlatego ich rezultatom możesz całkowicie zaufać. Z takich samych korzysta m.in. policja.

Testy wykrywające obecność PMMA: Praktyczne zastosowania

Kiedy warto sięgnąć po testy na wykrywanie/czystość PMMA? Jeśli substancja pochodzi z nieznanego lub podejrzanego źródła, czyli w przypadku nielegalnych substancji zawsze. Warto upewnić się, że nie znajdują się w niej żadne szkodliwe domieszki, przez co ich zażycie mogłoby wiązać się z późniejszymi problemami zdrowotnymi.

Jakie są możliwe zastosowania testów na PMMA?

Co jest jedną z zalet testów PMMA to fakt, że nie wymagają one żadnych specyficznych warunków i możesz z nich korzystać zarówno we własnym mieszkaniu, jak również podczas wyjazdów, np. w hotelu czy pod namiotem.

Gdziekolwiek nie jesteś, nasze testy pomogą Ci w ochronie zdrowia!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.