JavaScript features are disabled by your browser.
Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Narkotesty na Nowe Substancje Psychoaktywne – Testy na czystość Nowe Substancje Psychoaktywne

Narkotesty na Nowe Substancje Psychoaktywne to odczynniki kolorymetryczne, zestawy TLC i paski testowe. Wybierz odczynniki w celu identyfikacji większości substancji (sprawdź reakcje na protestkit.pl/wyniki). Połącz odczynniki z zestawem TLC aby odkryć pełną liczbę i stężenie składników. Użyj testów paskowych aby wykluczyć fentanyl.

Wyświetlanie jednego wyniku

Mefedron (4-MMC) to substancja psychoaktywna, która rozpowszechniła się jako popularny „dopalacz” około 2009 roku. Wykazuje silne działanie stymulujące, jej zażywanie może wywoływać stany euforii i empatii, ale też agresję, psychozy, paranoję oraz depresję. Jeśli zawiera niepożądany skład może dodatkowo grozić spotęgowanym ryzykiem problemów związanych ze zdrowiem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, proponujemy testy narkotykowe na Mefedron. Dowiedz się, jak działają oraz co możesz zyskać dzięki ich zastosowaniu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o testach na Mefedron (Katynony)

Testy na Mefedron identyfikują mefedron i najpopularniejsze zamienniki, chociaż ze względu na ilość pokrewnych katynonów samymi odczynnikami niestety nie ma możliwości odróżnienia 4-MMC i 3-MMC w warunkach domowych, chyba że łącząc odczynniki z testem typu TLC. W zależności od wybranego, w zestawie znajdują się inne narzędzia oraz akcesoria. Dodatkowo testy identyfikacyjne dzielą się na jedno- i wielorazowe.

Narkotest na Nowe-substancje psychoaktywne: Co to jest i jak działa?

Jak działa test na obecność Nowe-substancje psychoaktywne? W takim przypadku korzysta się z odczynników, które reagują z poddaną ich działaniu próbką. Stosuje się je także, aby wykluczyć silnie toksyczne niebezpieczne substancje, mogące stanowić ich domieszkę.

Musisz mieć na uwadze, że odczynniki mogą wskazać obecność danej substancji, ale nie są w stanie określić, czy w próbce znajdują się domieszki, ile ich jest i jakie jest ich stężenie. Odczynniki wykryją domieszkę wyłącznie wówczas, jeśli domieszka powoduje ciemniejszą reakcję koloru niż oczekiwana substancja.

Jak wykonać testy narkotykowe na Nowe-substancje psychoaktywne?

W jaki sposób działa test narkotykowy na Nowe-substancje psychoaktywne? Przede wszystkim należy przygotować próbkę. Substancja ta może występować w postaci chlorowodorku krystalicznego proszku, kapsułek lub pigułek. Jeśli badasz tabletkę, proszek lub kryształ, musisz skruszyć ją na drobny pył.

Następnie przygotowaną próbkę poddaje się działaniu odczynnika, a po wskazanym czasie sprawdza, czy kolorystyka uległa zmianie. Wszystkie czynności niezbędne do przeprowadzenia testu wyjaśnia Ci krok po kroku instrukcja.

Wykrywanie Nowe-substancje psychoaktywne: Jak interpretować wyniki testów?

Co oznacza, gdy narkotest na Nowe-substancje psychoaktywne zmienił barwę? Znaczenie konkretnych kolorów należy sprawdzić w załączonej instrukcji lub na naszej stronie. Może ono różnić się w zależności od użytego odczynnika.

Porównanie różnych testów na Nowe-substancje psychoaktywne

Czym różnią się pomiędzy sobą poszczególne testy wykrywające obecność Nowe-substancje psychoaktywne? Przede wszystkim zastosowanymi w nich odczynnikami, a także obecnymi w zestawie narzędziami. Większość z nich posiada jeden odczynnik, który najczęściej występuje w nazwie testu.

Tak więc narkotest MARQUIS – zawiera odczynnik Marquis, narkotest MECKE – odczynnik Mecke, a narkotest Liebermann – odczynnik Liebermann. W przypadku zestawu z wieloma odczynnikami ich dokładne wyliczenie znajdziesz w opisie na stronie produktu.

Test narkotykowy na Nowe-substancje psychoaktywne vs. inne metody wykrywania

Narkotesty na Nowe-substancje psychoaktywne możesz spotkać także w innych formach, jednak większość z nich polega na badaniu jego obecności już po zastosowaniu, czyli wykrywanie w płynach ustrojowych. W naszym sklepie znajdziesz natomiast testy pozwalające na przebadanie substancji jeszcze przed jej spożyciem.

Testy na czystość Nowe-substancje psychoaktywne: Dlaczego są tak ważne?

By upewnić się, że substancja jest czysta, bez jakichkolwiek szkodliwych dodatków, warto sięgnąć po test na Nowe-substancje psychoaktywne. Potwierdzi on jej czystość i określi, czy znajdują się w niej jakieś dodatkowe substancje. Jeżeli natomiast domieszki zostaną wykryte, wówczas szczególnie należy powstrzymać się od przyjęcia substancji.

Narkotesty na Nowe-substancje psychoaktywne: Bezpieczeństwo i skuteczność

Wszystkie testy na obecność Nowe-substancje psychoaktywne, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to produkty starannie przygotowane i spełniające rygorystyczne normy ONZ. Dbamy o najwyższą jakość naszych propozycji, a zarazem o to, aby wszystkie miały przystępne ceny. Dlatego dzięki nam oszczędzasz zdrowie, czas oraz pieniądze!

Bezpieczeństwo testów narkotykowych na Nowe-substancje psychoaktywne

Podczas wykonywania naszych testów, niezależnie od tego, czy będzie to wykrywanie Nowe-substancje psychoaktywne, czy też identyfikacja domieszek, musisz zachować ostrożność za każdym razem, gdy korzystasz z odczynników. Są to silne substancje chemiczne. Przy ich stosowaniu powinno zakładać się rękawice jednorazowe, a także unikać kontaktu ze skórą oraz drogami oddechowymi.

Wszystko zalecenia związane z bezpieczeństwem znajdziesz w instrukcji każdego testu. Zwróć uwagę na termin przydatności do użytku – jeśli został przekroczony, upewnij się czy testy nadal działają przy pomocy już sprawdzonej próbki lub innej potwierdzonej substancji, np. aspiryny.

Skuteczność narkotestów na Nowe-substancje psychoaktywne

Z pewnością zastanawiasz się, czy takie testy są wiarygodne, a ich wynikom można zaufać? Możemy Cię uspokoić. Wysoka jakość wszystkich elementów wchodzących w skład testów, a zwłaszcza odczynników, sprawiają, że cechuje je wysoka precyzja pomiarów. Z podobnych korzystają m.in. policja oraz służby medyczne, co jest dostateczną gwarancją ich skuteczności.

Testy wykrywające obecność Nowe-substancje psychoaktywne: Praktyczne zastosowania

Kiedy najlepiej sięgnąć po test na Nowe-substancje psychoaktywne? Najlepiej zawsze przed tym, gdy planujesz zbadać czystość tej substancji. Pozwoli to na uniknięcie nieznanego ryzyka wprowadzenia do organizmu niepożądanych wysoce szkodliwych środków.

Jakie są możliwe zastosowania testów na Nowe-substancje psychoaktywne?

Ponieważ oferowane przez nas testy na Nowe-substancje psychoaktywne nie wymagają żadnych specjalnych warunków do wykonania ani przygotowań, możesz korzystać z nich praktycznie w każdym miejscu, w którym przebywasz. Zawsze dadzą właściwe wyniki, niezależnie od tego, czy wykonujesz je we własnym domu czy też poza nim, np. w hotelowym pokoju na wakacjach.

Dlatego zobacz już dzisiaj wszystkie propozycje w naszej ofercie i zamów wybrany narkotest!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.