Skip to content

Łatwe w użyciu

Akcesoria w zestawie

Pewne wyniki

Aplikacja i wsparcie

Starczy na lata

Chłodzenie niepotrzebne

Możliwy zwrot

30 dni od zakupu

Wspieramy Ukrainę

Oddajemy 5% zysków

Akcesoria

Akcesoria do badania substancji psychoaktywnych – zarówno syntetycznych jak i naturalnego pochodzenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Akcesoria do narkotestów to przedmioty niewielkie, które mają jednak kolosalne znaczenie. Miarki, szpatułki, fiolki czy inne dodatki są niezbędne do tego, aby przeprowadzić testy w sposób precyzyjny i zgodny z instrukcją. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór takich dodatków, pasujących do różnych testów. 

Akcesoria do narkotestów: Kompletny przewodnik

Wszystkie narkotesty sklep nasz oferuje w zestawach, które składają się z kilku-kilkunastu elementów. Wśród nich najbardziej istotne są odczynniki, pozwalające na przeprowadzenie testu, jednak nie byłby on możliwy bez odpowiednich akcesoriów – jak szpatułki, płytki, pipety czy specjalne fiolki. Czasem może się zdarzyć, że któreś z nich ulegnie uszkodzeniu. Wówczas nie będziesz w stanie wykonać badania. Alternatywą byłaby konieczność kupienia nowego zestawu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, sprzedajemy pojedyncze akcesoria. Dzięki temu sporo zaoszczędzasz – zamawiając u nas potrzebny element, uzupełniasz posiadany zestaw i możesz z niego bez przeszkód korzystać. 

Wszystko, co musisz wiedzieć o akcesoriach do narkotestów

Wszystkie akcesoria narkotestów sklep nasz udostępnia w bardzo przystępnych cenach. Znajdziesz tu dosłownie wszystko, co potrzebne do uzupełnienia zestawu, niezależnie od tego, który posiadasz. Możesz nabyć u nas zarówno akcesoria jednorazowego użytku, jak i takie, które posłużą Ci przez długi czas, jak na przykład waga precyzyjna. Jest ona na tyle uniwersalna, że wykorzystasz ją do różnych testów, zawsze mając pewność odmierzenia właściwej ilości próbki.

Co warto podkreślić, fiolki do narkotestów oraz inne akcesoria wykonane są z materiałów, które w żaden sposób nie wpływają na wyniki testów. Wyjątkiem są metalowe szpatułki, których należy używać jedynie do próbek, nie odczynników.

Zastosowanie akcesoriów do narkotestów

To, jak będzie zastosowanie akcesorium, zależy oczywiście od jego przeznaczenia. Szeroki wybór w naszym sklepie to możliwość wyboru zarówno takich, które umożliwią dokładne wymierzanie próbek, jak i dadzą sterylną przestrzeń do testów czy pozwolą na zbadanie wyników. Przyjrzyjmy się kilku przykładom.

Szpatułki do narkotestów, jak na przykład Mikrołyżeczko-Szpatułka Do Proszków, przeznaczone są do nabierania materiałów sypkich do testów, a także ich mieszanie lub rozprowadzanie po płaskich powierzchniach. Fiolki Safe Seal umożliwiają przechowanie substancji, mogą również posłużyć do przechowywania własnych, podróżnych testów narkotykowych. Dzięki szczelnemu zamknięciu ma się gwarancję, że na przechowywany proszek nie będzie mieć intensywnego wpływu powietrza, wilgoci i innych czynników zewnętrznych.

Nasze akcesoria posłużą Ci równie skutecznie w domu, jak i w terenie. Wszystkie to najwyższa jakość i solidność wykonania, dzięki czemu stanowią solidną inwestycję, z której na pewno będzie się zadowolonym.

Specyficzne akcesoria do narkotestów: Miarki, szpatułki, płytki do reakcji, fiolki, pipety

Jeśli chcesz wykonać poważny test, oprócz odczynników musisz mieć do tego odpowiedni sprzęt. Miarki do narkotestów umożliwią Ci precyzyjne określenie ilości substancji sprawdzonej testem na czystość (TLC). Do umieszczenia określonej ilości substancji możesz skorzystać z wagi precyzyjnej. Pipety do narkotestów umożliwią nabranie płynu testowego do badania TLC, a karty testowe są wręcz niezbędne – pozwolą Ci na odczytanie wyników testów TLC.

Jak prawidłowo korzystać z miarek, szpatułek, płytek do reakcji, fiolek i pipet w narkotestach

O tym, jak stosować pipety do narkotestów czy płytki do reakcji, przeczytasz w instrukcji dołączonej do każdego zestawu. Znajdują się tam również informacje, czy z danego akcesorium można skorzystać tylko raz, czy też posłuży do wielokrotnego użytku. Jeśli możliwe jest ponowne wykorzystanie, znajdziesz dokładne informacje, jak postępować z nim po wykonanym teście. Na przykład ceramiczne płytki do reakcji po wykonanym teście wystarczy przemyć wodą z mydłem, aby można było z nich ponownie skorzystać.

Dzięki temu nawet jeżeli nigdy wcześniej nie miało się do czynienia z akcesoriami, masz pewność, że skorzystasz z nich w prawidłowy sposób.

Narkotesty sklep: Akcesoria do narkotestów

Nasz sklep sprzedaje narkotesty hurtowo, nie mogło więc w nim zabraknąć także poszczególnych elementów z każdego zestawu. To wygodne rozwiązanie w sytuacji, której elementy z zakupionego przez Ciebie zestawu zostaną uszkodzone lub gdzieś przepadną – co zawsze może się zdarzyć. Wówczas wystarczy tylko dobrać odpowiednie i już możesz korzystać ze wszystkich dawanych przez niego możliwości.

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do narkotestów w naszym sklepie

To proste zadanie. Sprawdź w instrukcji – lub na naszej stronie – jakie nazwy mają akcesoria, które znajdowały w Twoim zestawie. To precyzyjnie wskaże Ci, które z nich zamówić, aby w pełni używać narkotestu. Warto poświęcić nieco czasu na dokładne sprawdzenie, ponieważ dobranie przeznaczonego do testu, właściwego akcesorium gwarantuje możliwość pełnego użytkowania wybranego zestawu.

Co łączy wszystkie akcesoria, to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również bardzo atrakcyjne, przystępne ceny. Zobacz, wybierz i zamów już dzisiaj!

5% zniżki
Innym razem
Prawie!
Biblia odczynników
Zonk
Nie tym razem
5% zniżki
Nie tym razem
Prawie!
10% zniżki
Zonk
Pech
Zakręć kołem i wygraj!
Każdy wygrywa! Podaj swój adres email i zakręć kołem. To Twoja szansa na zniżkę.
 Zasady:
  • Jedna gra na osobę
  • Podając swój email zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowych od Chemical Safety sp. z o.o.